Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetsziik egy fiú. és szteem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetsziik egy fiú. és szteem én is nekii! Miit tegyeek? Hogyan hivjaam el vlhovaa?

Figyelt kérdés
szvaal van egy fiú aki nagyon tetszik nekem..az állomáson találkoztam vele..egyszeer rám iis köszöönt..tetszeek nekii mert amikor az állomásraa megyeek mindiig engeem nééz és persze én is őt!!mit tegyek?mit mondjak neki ha oda megyek?léccy segitseteek!!
2010. júl. 18. 13:38
 1/8 anonim válasza:
75%
Először is: TANULJ MEG HELYESEN ÍRNI B+!!!
2010. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rrrrRRRRRRAAAAAAAGGGGEE!!!!
2010. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne pazarold a magánhangzót, válságvan amúgy meg:


FFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

szerintem először randizz a nyelvtan könyveddel és legyél normális, és ne nyávogj. mármint a nyávogós pcsák szokták így elnyúúúúúúújjjjjjjjtttaníííííí a szavakat és ez KIBSZOTTTIDEGESÍTŐŐŐŐ.

tehát légy szíves írj ki egy újabb kérdést, ahol már normálisan tudsz írni és akkor kapsz egy kulturált választ is.


tudod hülye kérdésre hülye válasz.


L/16

2010. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leeee akarlaaaak szopniiiiiiiiiiii
2010. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
O_o
2010. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tudod én igy irok!!és nem az a kérdésem hogy "hogy irjak?"..pff..

am meg nem lehetne normálisan leirni hogy...mind1..

-.-"

2010. júl. 18. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
De le lehetne és nem igy kell írni sztem te egy kicsit nééééééézzzzeegeesssddd aaa nyeeelllvvvtann köönyvvveddeet Köszy ahogy elöttem irták hülye kérdésre hülye válasz csáááá!!!
2010. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!