Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás gyakorisága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás gyakorisága?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogyha pénteken találkozok egy lánnyal és kölcsönös a szimpátia, a második randi mennyivel legyen az első után? Arra gondolok, hogy akár másnapra szombatra is hívjam el, vagy hagyjak egy kis időt a kettő között? Hétközben viszont nem olyan egyszerű összeszervezni a találkozót.



ma 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Egyből másnap kicsit túl gyors. Addig még le sem ülepszik az emberben a sok info a másikról. És akaszkodósnak is gondolhat. Inkább vasárnapra akkor, vagy ha nehéz is hétköznap összeszervezni, akkor is próbáld meg.
ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem péntek után próbáld meg egy hétköznapra elhívni, akár munka (egyetem) után. Mi is így voltunk, tök hangulatos volt neki munka, nekem suli után beülni egy jó kávéra, utána séta, aztán megbeszéltük a következő randit (már ennek a randinak a végén).
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszene a szombat. Ha sok kimarad az nekem komolytalan.
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!