Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem fel vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot ilyen helyzetben? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Volt egy munkatársam, akivel kb sosem beszélgettem, észre se vettem. És múltkor volt a búcsúbulija, és elég durván új oldalát ismertem meg, rég nem éreztem ilyen jól magam sehol sem, mint a társaságában. Mint a villámcsapás, úgy hatolt belém ez az érzés. Így persze akkor nem is realizáltam, csak már másnap. És azóta se múlik az érdeklődésem iránta.


Viszont ugye már nem találkozunk többet, és nincs semmi elérhetőségem hozzá, konkrétan nincs közünk egymáshoz.


Mi a jó megoldás így?

Gondoltam is pár lehetőségre:

-közösségi média (nagyon nem az én terepem)

-elkérem a telszámát, és felhívom

-más?


És hogyan kéne tényleg? Fogalmam sincs mit mondjak, nem is ismerem, de nagyon kíváncsivá tett, és még soha nem éreztem ezt, hogy valaki iránt ekkora érdeklődés van bennem.


ma 00:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!