Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végre kimunkáltam a testem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre kimunkáltam a testem. Várható, hogy több sikerem lesz a lányoknál?

Figyelt kérdés

Nem vagyok 2 ajtós szekrény , meg nincs tölgyfa vastagságú karom, de szerintem az átlag korombelinél (húszasok vége, harmincasok eleje) jobb testem van.


Igazából ha randiig eljutok egy lánnyal, onnan már sokszor sínen vagyok. Csak odáig nehéz eljutni. Valahogy mindig lepattintanak változatos kifogásokkal (van barátom bláblá blá)


Mire számíthatok, ha továbbra is csak átlag fejem van, és illemtudó modorom? Személyes ismerkedésnél lehet ebből (test) előny -majd tavasszal- ?


Kort és nemet is kérek.



2019. nov. 2. 01:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

,,ellenben gyúrósjancsi max árufeltöltőként tudja kamatoztatni a remek befektetését."


Senior programozó vagyok kisgyerek,fizum nem írom le,gondold bele.

Csuhai Jani kb. kilóra megvenne fél perc alatt csak az óra a kezén legalább 8 milliós Audemars Piguet bocsika.

Kathi Béla Philippe Plein cuccok vannak.

Kilóra megvenne mind.


Jah meg olyan nőink vannak akik rád se néznének,meg kb. egy fintorgós szájhúzással elküldenének azonnal.

2019. nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"sőt a legnormàlisabb lányokat taszitja ez a gyurosjancsi uzemmod"


"Átlagos testalkatom van, szélesebb vállakkal, mert egy évtizedet aktívan sportoltam"


Houston, huzat van a toronyban!

2019. nov. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#11 a stílus maga az ember. A stílusod elég bicskanyitogató, de hát, te biztos boldog vagy hogy itt kemény gyerek lehetsz. Szerintem egy-két kirívó eset nem bizonyítja hogy a gyúrás kifizetődik, jó hogy nem Arnold Swarcit mondtad. És a gyúrás téged sem vitt előre a karrieredben, mert nem tudod erősebben püfölni a billentyűzetet programozóként, sőt, talán még hátráltatnak is a virsliujjak, a rászánt időről nem is beszélve, ami helyett továbbképezhetted volna magad. Gondolom senior programozóként olyan évi 30.000 EUR körül keresel, itthon tök jó fizetés, bár én nemzetközi bértábláról kapok, úgyhogy azért nem ájulok el tőle. Mivel nem jönnek be a faros, kacsaszájú, kacsaagyú lányok, nem hiszem hogy lehetőségük lenne elküldeni, mert oda sem mennék, főleg hogy van egy imádnivaló barátnőm.


#12 nincs a két állítás között ellentmondás. Viszont kifejthetnéd mire utal a 'huzat van a toronyban'. Ezt a kifejezést egyedül te használod az egész világon, google-ben csak a te gyk-s válaszaidat dobja fel :D

2019. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen, erre bizony ra kell guglizni, hogy ordit az ellentmondas. Nem kell a gyuras, de evtizedekig sportoltal.


Nekem kolasuveg vallaim vannak es dagadt vagyok.... Nincs is sikerem a noknel :)

2019. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azért nincs sikered, hanem mert értelmetlen kifejezésekkel próbálsz okosakat mondani, illetve keserűségtől csöpög a mondanivalód.

Durva, hogy bizonygatnom kell, hogy NEM vagyok kigyúrva :D A barátnőmnek, akinek meg inkább befeke horpad a hasa, szereti hogy nekem meg van. Kicsit Jin-Jang :D Szerintem ez emberfüggő továbbra is.

2019. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem kéne széttrollkodni a topikot. Mindketten lánynak érzitek magatokat? Inkább fogjátok meg egymás kezét akkor.
2019. nov. 3. 11:16
 17/19 anonim ***** válasza:
26%

13-aska

,,programozóként, sőt, talán még hátráltatnak is a virsliujjak, a rászánt időről nem is beszélve, ami helyett továbbképezhetted volna magad."

Iszonyat ostoba vagy.

Miért ne képezhetném magam edzés után.

Elmondom mindennap képzem magam,szakmámban is,kommunikációban is,most németet is tanulom.

Tudod T Harv Ekker Milliomos Elme titkai.

A sikeres ember is-is elven él a sikertelen vagy-vagy.

Nincsenek virsli ujjaim.

Jah meg te kezdteda keménykedést árúfeltöltőként hasznos ergó lenézel minket,holott fogalmad sincs az edzőterembe járó emberekről.

Akik én ismerek mind mind sikeres az életben,van egy srác ő bankár,de tudnék nekem még mesélni.

Jah meg kifizetődő mert energiát ad plusz férfias kiállàst is plusz jobban bírod a strapát is jól is nézek ki,meg az ágyban is segít.


Meg ez a ,,pocim" férfi ilyet nem mond ember.

Nagyon férfias lehetsz.

Csak nézd meg az izmos embereknek milyen párjaik vannak.

Jah és a párom is fitneszezik,perfekt német,angol közép,cum laude jogi diploma.

Kicsit nézzél magadba előbb.

2019. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%

,,kezdteda" helyett kezdted a.

,,nekem" helyett ,,neked".

2019. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
41%
Ja, es mindenki programozo es milliokat keres a GYK alternativ valosagaban, ezt ki lett felejtve.... :)
2019. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!