Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Végre kimunkáltam a testem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre kimunkáltam a testem. Várható, hogy több sikerem lesz a lányoknál?

Figyelt kérdés

Nem vagyok 2 ajtós szekrény , meg nincs tölgyfa vastagságú karom, de szerintem az átlag korombelinél (húszasok vége, harmincasok eleje) jobb testem van.


Igazából ha randiig eljutok egy lánnyal, onnan már sokszor sínen vagyok. Csak odáig nehéz eljutni. Valahogy mindig lepattintanak változatos kifogásokkal (van barátom bláblá blá)


Mire számíthatok, ha továbbra is csak átlag fejem van, és illemtudó modorom? Személyes ismerkedésnél lehet ebből (test) előny -majd tavasszal- ?


Kort és nemet is kérek.



2019. nov. 2. 01:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a kiállástól függ. Ismerek ilyen srácot, csak fiatalabb olyan kis ügyetlen szegény, csak bénázik a lányokkal, nem is dúskál bennük miközben kevésbé jó külsejű pasik sokmindenkit megkapnak.

Ha van önbizalmad, mersz kezdeményezni, talpraesett vagy akkor növeli az esélyeid. Ha alig mersz szóbaállni egy lánnyal ugyanott vagy, mint voltál.

2019. nov. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

Nőként sosem értettem, hogy miért kell minden csinosabb nőre rámozdulni. Ez nekünk nagyon megalázó, hogy csak egy darab hús vagyunk. Még szép, hogy az értelmesebbik nem fog ilyennel szóba állni. Egy komoly kapcsolat úgy indul, hogy a férfi udvarol a nőnek. Nem két percig, és ha a csaj nem mond igent, akkor duzzogva odébb áll a pasi, hanem ha kell, kitartóan hosszú ideig. Igen, akár honapokig. Mert ha egy pasi komolyan gondolja, az tesz is érte. Aki nem tesz, hanem csak a sült galambot várja, annak semmi sem fog jutni.


A koromhoz meg semmi közöd! Elég tapló megnyilvánulás kérni egy nő korát. Minimális illem sincs benned? Így azért nem csodálkozom semmin. A jó test semmit sem jelent, a belső az, ami számít.

2019. nov. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

ööö nem

ennyi nem elég

ha emellett szar a személyiséged akkor kuka az egész

2019. nov. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
En nem vagyok kimunkálva, picit sem, mégis mindig volt sikerem. Nem ezen múlik, sőt a legnormàlisabb lányokat taszitja ez a gyurosjancsi uzemmod. Nettó időpazarlás az egesz.
2019. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy taszítja egyáltalán nem.

Inkább sokkal kevesebbet kell dumálni,eddig minden nőnek bejött.

2019. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#4


Dagadt vagy es sikered van a noknel?

2019. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valakinek sikere dagadtként is csak nem mindegy milyen nőknél,az igazi nők szeretik az izmos férfiakat.

A lepattanók azok is csak nem kaphatnak olyat.

2019. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
#6 a te világképedben valaki csak dagadt vagy kimunkált lehet? Átlagos testalkatom van, szélesebb vállakkal, mert egy évtizedet aktívan sportoltam, de ez sem ma volt, van szép pocim meg ilyesmi. Sőt, elárulom, hogy még a farkam sem hatalmas. Viszont bárkiről ledumálom a bugyit, ha akarom. Cserébe az eszemből még jól meg is tudok élni, ellenben gyúrósjancsi max árufeltöltőként tudja kamatoztatni a remek befektetését.
2019. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

06:24-es, egyáltalán nem értem, hogy miről beszélsz.

Ezeket írod:


"Még szép, hogy az értelmesebbik nem fog ilyennel szóba állni. " MILYENNEL? Szerinted én milyen vagyok? Te annyira értelmesnek és érettnek tartod magad? Csak mert a megnyilvánulásodból az ellenkezője jön le.


"Igen, akár honapokig." Ezt nem udvarlásnak hívják, hanem ZAKLATÁSNAK. Én soha nem voltam híve a féloldalas dolgoknak. Olyan nőre nem tukmálom rá magam, aki nem érdeklődik, nem akar, nem tart kimondottan jó pasinak, nem kíván nem érez irántam semmit.


"Elég tapló megnyilvánulás kérni egy nő korát." Először is nem kérni, hanem kérdezni. Továbbá aki szégyelli az életkorát, testsúlyát, szexuális vágyait, érzelmeit, félelmeit attól én nem akarok semmit. Azok az én szememben csak GÖRCSÖK.



7:15-ös, a személyiséget ne keverjük ide. Az pontosan olyan, amilyen eddig volt. Csak a külsőmön tudtam változtatni, és a kiírt kérdés is csak erre irányult. Mert nem azt kérdeztem, hogy most már menő vagyok-e a szebbik nemnél, hanem önmagamhoz képest TÖBB SIKEREM LESZ-E. Tessék figyelmesen olvasni


8:48-as, és egyben 12:52-es! "van szép pocim meg ilyesmi"

Egy férfinak nincs hasa. Pocija meg pláne hogy nincs. Egy férfi erős csontozatú, és szikár, testének zsírtartalma 18% alatti. A nőknél más a helyzet, hiszen ők kicsit több (20-30%) zsírral igazán szépek.


Sajnos korotokat nem írtátok le.

2019. nov. 2. 18:33
 10/19 anonim ***** válasza:

#9 848-as ill 1252-es vagyok. Nekem márpedig van egy kis hasam, és a csajok imádják. Aki nem, az pedig majd keres magának fitnesszmodell kőagyat, az ő vesztesége. :D Bár a zsírtartalmamat nem számoltam ki, mert nem érdekel. Az viszont biztos, hogy több mint a barátnőmé, akin nincs egy gram felesleg sem. Látod, nekem például ez a vonzó, neked pedig a 30%os zsírtartalmú, 'fogható' lányok. Ettől szép az élet. De sokkal több esélyed nem lesz igy sem, hiszen csak másoknak fogsz bejönni ezzel a testalkattal, de sokkal többnek attól még nem. Inkább dolgozz az önbizalmadon, kommunikációdon, egzisztenciádon, ésatöbbi.

Ja, és 30F (a barátnőm 10 évvel fiatalabb)

2019. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!