Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magyar lányoknál is működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peter_mota kérdése:

A magyar lányoknál is működik ez az utcán leszólitós felszedés mint pl Amerikában?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
HA jó pasi vagy akkor mindenhol működik
2019. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Vagy ha jó kocsid van
2019. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott nyitottabbak.
2019. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
A lányok/nők mindig is nyitottak lesznek egy jóképű, izmos pasira. Teljesen mind 1, hogy a világ melyik felén vagy. Ha meg nem nézel jól ki lehet akármilyen szöveged, jön a "Bocs, van barátom"
2019. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, ott sem működik.
2019. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Ferrariból kiszállva biztos.
2019. máj. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert az emberek BÁRHOL képesek ismerkedni.
2019. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Azok megrendezett videók, öcsipók.
2019. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem működött. Életem első barátnőjét, 19 évesen egy BKV buszon szólítottam le, kb. 2 megállónyi szemezés után. Amikor leszállt, én is leszálltam vele, és egyszerűen közöltem vele, hogy nagyon aranyos a mosolya, megkérdeztem, nincs-e kedvem eljönni velem egyik nap moziba, mert szeretném még látni őt. Volt kedve. :)


Sok évvel később a Margit hídon szólítottam le egy lányt, miután amikor elmentünk egymás mellett, mindketten egyszerre visszafordultunk egymás után. Vele nem jöttem össze, de nagyon jót beszélgettünk, és számot cseréltünk, hátha egyszer.


Később a Gellérthegyen ültem oda egy napozó, szupercsinos lány mellé, aki épp salátát evett egy műanyag tálból, és tanult valami építészeti könyvet. Megkínált a salátájából, amit zavaromban mind meg is ettem, ő röhögött, de nem haragudott, és elkísértem haza. Megbeszéltük, hogy ha levizsgázott, elmehetnénk valahova együtt. Csak én közben összejöttem egy másik lánnyal, akivel 3 évet együtt voltam.



Sok hasonló élményem volt, pedig nem vagyok egy profi csajozógép, gazdag meg még annyira sem. Mondjuk 193 centi magas vagyok, és sportosan vékony, ami be szokott jönni a nőknek, de inkább az a "trükk", hogy teljesen nyíltan, megjátszás nélkül és természetesen tudok beszélni mindenről, nem érezni rajtam semmi erőlködést. Emellett és elbűvül a női szépség, amit valószínűleg éreznek a tekintetemen és a testbeszédemen.


A férfiak nagy része szerintem azért nem tud utcán ismerkedni, mert egyrészt nem várják meg a kiszemelt nők visszajelzését, a "zöld lámpát", csak erőszakosan nyomulni kezdenek, és a nők nagy része ettől inkább menekül, mint hogy megnyíljon. Másrészt mert eleve olyan nőkkel próbálkoznak, akik nem fogékonyak erre, akik hidegek, zárkózottak, vagy van valakijük és ezért teljesen elhatárolódnak a betolakodóktól. Emellett azért nem árt némi önkritika sem. Egy mélynövésű, pocakos micimackó valószínűleg hiába igyekszik egy 180 centis versenytáncos csajjal ismerkedési szándékkal szóba elegyedni az utcán, hacsak nincs valami nagyon erős lap a paklijában, amit le tud tenni.


37/F

2019. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!