Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pincérnő felszedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pincérnő felszedése?

Figyelt kérdés

Járok hébe-hóba egy étterembe, és van ott egy igazán helyes csajszi, aki tetszik. Ezzel nincs is probléma, nem vagyok egy férfi üres porhüvelye, hogy ne tudjak nőkhöz oda menni.

Ám azon gondolkodtam, hogy mégis mi a fenével szólítsam le? Mármint flörtöléssel nincs gond, csak nem fogok "egy ember lenni a sok közül".

Kinek mi a tapasztalata?



2019. ápr. 14. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Én azt mondanám, hogy sehogy. Hogyha egy fokkal szebb az ördögnél akkor minden második pasi megpróbálja felszedni, sokan baromi bunkó módon. Inkább nyűg neki ha munka közben szólítod le. Még ha tetszel is neki akkor is kivan már a töke azzal, hogy folyton zaklatják. Csak rövid időt dolgoztam vendéglátásban egyetem alatt, de hatalmas tisztelet azoknak a csajoknak akik éveken keresztül minden nap elviselik ezt a zaklatást. Ezzel természetesen nem téged akarlak bántani, viszont rengeteg bunkó gyökér van.

Esetleg ami működhet az az, hogy tök aranyosan, udvariasan fizetésnél konkrétan elhívod egy randira. De szerintem az ilyen munkahelyen történő dolgokat nem igazán szeretik, van ahol eleve nem is adhatja meg a számát, elérhetőségét senkinek, mert kirugják ha kitudódik. Ahogy azt sem nézik jó szemmel ha leáll flörtölgetni a vendégekkel.

2019. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejts ott valamit az étteremben, majd később menj vissza érte. Amikor odaadja, köszönetképpen hívd el valahová.
2019. ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Csak akkor kezdeményezz, ha egyértelmű jelét adja, hogy érdekled. Diákként én is dolgoztam felszolgálóként, napi 8-10 pasi biztos fel akart szedni 18 és 70 között. Elég rossz érzés volt, hogy ilyen szabad prédának éreztek. És igen kellemetlen, hogy úgy kell elutasítanod a zaklatókat, hogy közben kedves is legyél, mert ő ugye a vendég.
2019. ápr. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha Facebook próbálkoznék? Dolgoztam ott, és jó pár embert ismerek ott.
2019. ápr. 16. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Adj brutális borravalókat eleinte! Aztán ráérsz gondolkodni a folytatáson.... első lépcső hogy tűnj ki a napi tucatnyi kandúr közül akik szintén teszik veszik magukat előtte és gagyibbnál gagyibb jelekkel “ostromolják”
2019. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Valahogy meg kellene tudnod, hogy mivel tolti a szabadidejet, es ott "veletlenul" feltunni.
2019. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válaszok visszaigazolják az elméletemet, miért nem megyek oda a boltban az árufeltöltőhöz, vagy egy étteremben a pincérnőhöz. Tutira megcsömörlenek a sok gyökér ajánlattól! Nem én akarok lenni a napi közhely...


27f

2019. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy a vendéglátós csajokat, főleg, ahol a vendégek több alkoholt is fogyasztanak, a munkahelyen nem érdemes bepróbálkozni, mert zsigerből utasítják el az x+1-edik közeledést.


Egyetlen esélyt látok csak. Ha gyakrabban jársz oda, mindig kedves vagy, néha megkérdezed, mi a helyzet, milyen a napja és ha már legalább felismer téged, ha bemész, akkor meg lehet próbálni.


De egyből szerintem esélytelen.

Volt már felszolgáló barátnőm, jóban voltam a kolléganőivel mind ezt erősítették meg.

És ezt a csajt nem a munkahelyén szedtem fel.

2019. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!