Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok, akiknek játszi könnyedsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akiknek játszi könnyedséggel megy az ismerkedés, a lányok/fiúk felszedése, vajon tisztában vannak vele, mekkora kincset tartanak a kezükben?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint ez közel hasonló érték,mint ha valaki gazdag családba születik.

A kérdéssel kapcsolatban szintén megvan a véleményem,de ezt majd később írnám le.

Várom mindenki gondolatait!


2010. júl. 11. 00:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
gazdag vagyok? kétlem.
2010. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg egy kincs.De komolyan! Sokkal jobb lenne, ha nekem is olyan könnyen menne a pasizás de sajnos nem így van:( Az olyan embereknek sokkal könnyebb az élet minden területén alkalmazkodni. Kár,hogy nekem nincsenek ilyen adottságaim.:S:/
2010. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Holdtündér ***** válasza:
100%

Akkor én is gazdag vagyok...De még nem vettem észre :S

:)

2010. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
17-18 éves koromig én is ilyen visszahuzodó puhapöts kissrác voltam, aztán történt egy dolog ami megváltozatta az életem, azóta sokkal nyitottabb, kezdeményezőbb vagyok, de nem csak párkapcsolatok téren, hanem az egész élet terén.
2010. júl. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

van egy haverom, aki gazdag családba született, de esküszöm, nekem jobb életem van. akit eddig meg akartam hódítani, sikerült. de nem gazdag vagyok velük, hanem boldog! az ösztön, az érzés mindenkiben benne van, csak van aki még nem jött rá, hogy csak akkor megy igazán, ha teljesen magát adja. nem kell vetítés, keménykedés, csak egy kis játszadozás, aztán tömör gyönyör.


a pénzhez való hasonlításnál maradva: mindenkinek arra van pénze, amire költi. ha valaki csak az ismerkedésre koncentrál, kihozza magából a közösség központját, azt a valakit, akivel magában szokott beszélgetni, akinek mindenre van válasza, akkor az ismerkedés nem cél, hanem következmény is lesz : D

2010. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy megtanúlható,fejleszthető képesség.Kincsnek nem nevezném.
2010. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak eladhatnám a kincsem egy részét:(
2010. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

01.18 add nekem :D

miért baj,hogy van ilyen kincsed?:):D

2010. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:

hihetetlenül pozitívan kell odaállni és jártatni a szádat.Ha így írták volna én se hinném el de gyakorlatban müködik.


Ha csak odamész egy ismeretlenhez és azt mondod hogy "szia,van kedved beszélgetni?" nem fog elküldeni.


tapasztalat.

2010. júl. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amúgy nem baj:D
2010. júl. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!