Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb hölgy felszedése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb hölgy felszedése, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 17 éves magas, azt mondj@k helyes, izmos srác vagyok(ezalatt azt ertem hogy idősebbnek tűnök alapból, es erre meg a 3 ev edzes es jo kajalas is ra tett) és hogyan szedhetek fel akár egy egyéjszakásra egy SZINGLI 30-40 éves hölgyet? A közeli coopban dolgozik ő. De bárki más idősebbnél is bepróbálkoznék, csak nemtudom hogy hogyan.

2018. okt. 22. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda es hivd meg egy italra. Ha benne van akkor elfogadja.
2018. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez a filmek és sorozatok témakör, csak szólok... Vagy ez valami filmnek a cselekménye?
2018. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Állj be Tupperware-edény forgalmazónak, és bűvöld el a háziasszonyokat ingyen dobozokkal.
2018. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Majd csinál neked finom tejbegrízt és megmossa a hajad. Majd puszit ad a homlokodra miután betakar.

Mi újat adhatsz neki, amit eddig még nem kapott? Csak egy takony vagy! Gondolkozz!

2018. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várj még pár évet. Szinte kizárt, hogy egy harmincas összejön egy 17 évessel. 20 felett talán már akad.
2018. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gerbeaud cukrászda mondjuk? ;)
2018. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szemkontaktus óvatos célzások stb. Megéri.
2018. okt. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!