Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Help pls! Mit tegyek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help pls! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Van egy csaj, tobb mint fel eve chatelunk, de nem merek vele talalkozni, felek, nincs onbizalmam, mit tegyek? Telefont sem szoktam neki felvenni, pedig nagyon szeretne hallani a hangom, de nem "merem".. tudna valaki segiteni? Mivel novelhetem az onbizalmam? Mibol merithetek batorsagot? :S

18 F (nem volt baratnom) :S


2010. júl. 16. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Leegyszerűsítem neked találkozz vele és ha tetszel neki sinen vagy ha nem akkor semmi nem lesz és nem fogsz izgulni tovább
2010. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát így biztos nem fgosz tetszeni neki.:D Főleg ha elszaladsz.


Nekem a testépítés adott önbizalmat.:)

2010. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az már jó, ha találkozni akar. Ne félj. Az első randin túl kell esni.


Vagy bejössz neki, és folytatódni fog a dolog. Vagy nem, ez persze nem kellemes...

2010. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az nem elég önbizalom löket egyelőre hogy itt kepeszt szegény hogy felvedd neki a telefont:O?
2010. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Bejovok neki, meg rengetegszer hivott mar, csak nem vettem fel soha a telt :S szanalmas kocsog vagyok, tudom...

Meg verset is irt rollam, aranyos :)

2010. júl. 16. 22:06
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát erre most mit mondjak én leszopnám magam ha igy kellenék egy lánynak mekkora egy mákos g*eci vagy te ne hogy elb*szd mert megkereslek xD
2010. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Állj a tükör elé öltözz ki rendesen, csináld meg a hajadat, közbe tegyél be egy jó zenét. Jobb kedved lesz tőle, főleg mert látod magadat ugy ahogy nem mindig. És indulj el ha kész vagy. Vegyél fel napszemüveget (így ha az elején zavarba is leszel nem fogja látni a szemeden). Kezdj el vele hétköznapi dolgokról beszélni (pl. hobbik, sorozatok, bulik....stb), és végig viselkedj természetesen. Ne huzd össze magad mindha félnél, hanem ellenkezőleg húzd ki magad járj büszkén. Légy udvarias, a végén köszönd meg a szép napot, és kérd el a telefonszámát. =ebből egyértelmű lesz h nyert ügyed van-e. próbáld meg te is jólérezni magad, ne mindig arra törekedj hogy "benyalj" neki. Én így képzelem a jó randit.

18/f (hasonlo cipőben)

2010. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

akkor meg mire vársz még, ha már te is tudod hogy biztos a helyzet:D? ne haragudj de nem gyáva vagy hanem csak szimplán hülye:D és szegény csaj is őrli magát miattad...:(

te hívd vissza és ki fog ugrani a bőréből a boldogságtól:DDD meglátod majd:)

sok sikert:)

L/16

2010. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22:10 egyetéretek! Bárcsak nekem lenne ekkora mákom, én nem haboznék. Gondolj erre:D : Mindenki irigyel amiért ennyire beléd van esve a csaj....mi kell még? most komolyan? Jöjjön oda hozzád tédeljen le eléd és kérje meg a kezed? Különben is állítólag a kezdeményezés a férfi dolga:P
2010. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyébként hülyeség ez a félévig chatelek dolog.

Jelenlegi barátnőmmel 1 hétig chateltünk(MSN) utána elhívtam fagyizni és azóta is együtt vagyunk.

Így legalább rögtön kiderül, hogy élőben is bejöttök-e egymásnak. Felesleges halogatni. Marha rossz érzés mikor chatelsz egy lánnyal fél évig, azt hiszed, hogy milyen jó, élőben meg kiderül, hogy egy paraszt.

2010. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!