Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Help pls! Mit tegyek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help pls! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Van egy csaj, tobb mint fel eve chatelunk, de nem merek vele talalkozni, felek, nincs onbizalmam, mit tegyek? Telefont sem szoktam neki felvenni, pedig nagyon szeretne hallani a hangom, de nem "merem".. tudna valaki segiteni? Mivel novelhetem az onbizalmam? Mibol merithetek batorsagot? :S

18 F (nem volt baratnom) :S


2010. júl. 16. 22:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen csak 1 gond van... mikor elkezdtunkchatelgetni, akkor volt pasija, aztan szakitott vele, mert szegenykem homar volt... es jobban megismertuk egymast, nem hazudok, ha azt mondom, ha egymasba is szerettunk, igaz hihetetlen, mivel nem is taliztunk meg, de van benne valami kulonlegesseg, es o is ezt mondja, hogy meg nem erzett ilyet, mint most... hianyzok neki stb.. Aztan mondta hogy mas pasira ra sem tudna nezni, es megyek fel az 1ik kozossegi oldalra latom, hogy kapcsolatban, parja xy... mondom ez igen.. irtam neki sms-t, aztan hivogatott egesz ejjel, meg irkalt, hogy mennyire banja stb... termeszetesen akkor sem vettem fel... Erre kb egy 2 het elteltevel megint elkezdtunk chatelni, mivel nem tudtam tovabb haragudni ra, elvegre en vagyok a homar, hogy halasztgatom es alap, hogy nem var ram orok idokig, szal valahol meg is ertem... es most megint, hogy mennyire hianyoztam neki, mikor a pasijara nez, engem lat stb.. szakitani is akar vele, es mondja hogy talizzunk, meg nagyon szeretne hallani a hangom...

AMi a legfurcsabb az egeszben, hogy nem vagyok valami leanualom, nem csoda hogy nem volt meg csajom, tehat enyhen szolva mackos vagyok :S O viszont egy fullos csaj, es azert is felek, hogy nehogy csak atb*szas legyen az egesz, habar ketlem, mert tenyleg ugy tunik, hogy szeret... verset is irt, ari :) :) :D



Jah es koszi mindenkinek :D Nem ertem, hogy lehetek ennyire idiota :S Meg a telt sem merem felvenni,pfff:S

2010. júl. 16. 22:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Van baj bőven....... Ha nekem ennyi bajom lenne csak.......
2010. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én azért szurkolok neked, normális srácnak tűnsz.

20/F

2010. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kepzeld nem ez a legnagyobb bajom az eletben, csak ideje lenne gatyaba raznom magam, es ehhez kertem nemi segitseget/tanacsot...


Koszi, probalok az lenni, neha kisebb/nagyobb sikerrel :)


Pontosan, meg altalaban, minden jo csaj a vadbarmokra bukik, de ez mindig is igy volt, s igy is lessz...

En meg a Love Storyt is szivesen megneznem vele, le is szedtem, csak nem tudom, hogy lessz e ra alkalom.. :S :D

Remeljuk, hogy lessz.

2010. júl. 16. 22:45
 15/15 anonim ***** válasza:

Én sem mertem lánnyal randizni! De felhívni felmertem és jóra sikerült a beszélgetés!

13/F

2010. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!