Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön nekem a csaj! Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nekem a csaj! Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Egy 14 eves fiu vok. Van egy csaj(13) akit eleg jol ismerek de nemnagyon birtuk egymast.Nemtom miert de kezdunk kijonni egymassal (nagyonis).Pl ha vmit nem ert akko engem kerdez meg, v ha kell neki vmi akko nekem szol h nincs e meg, v iesmik. Tobbet keresi a tarsasagomat ahol ott vok odajon v a kozolbe.

Kerek a valaszokat v joooo tippeket amik jjoool johetnek, es ha lehet akko normalisakat!! KOSSZ!!!!!


2008. nov. 16. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

csaj lévén én ugy gondolom:

- hagyományos udvarlás és randi üzemmód.

nem koppanhatsz vele, de nem is szűri ki a semleges érzelmeket.

Mégis közelebb kerülsz hozzá egy lépéssel, hogy ha egy ilyen "odamegy hozzád' szitu alkalmával megemlited, hogy nincs e kedve elmenni pizzázni, hambucizni, vagy valahol teázni. (a teaházak elég romantikusak, és hidegben olyan jól felmelegit.)

közben beszélhettek azokról amiket nem ért, vagy élményekről, vagy bármiről.


Ami miatt még ez sem biztos, az az ha csak havernak tart.

ugyanis akkor is elfogadhatja.

viszont a jó benne, hogy ezzel elkezdtél megalapozni egy lehetséges kapcsolatot.

Engem egyik exem így kezdett el felszedni... sokat jártunk fagyizni, pizzázni, és egyéb dolgokat közösen csinálni, mire meg merte kérdezni, hogy nincs e kedvem esetleg járni.

Bár gondolom manapság már senki nem ennyire türelmes, és a pénzt is sajnálják rá.... -_-

2008. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kossz szepen!!

Varom a tovabbi valaszokat!!!!!!!!

2008. nov. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!