Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha férfi létemre érdekeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha férfi létemre érdekelnek a festmények, illetve a művészet maga az b. zis?

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 23:39
1 2
 11/14 Vanir válasza:

Egyáltalán nem! Egy művelt intelligens nő az ilyen férfiak társaságát kedveli! A legjobb ha nem csak érdeklődsz de tudsz esetleg érdekességeket amit a beszélgetőpartnered esetleg nem. A művészet mindig jó beszélgetés indító hisz annyi kor és stílus létezik!

Ezzel mellesleg inteligensebbnek látszol majd a partnered számára nem pedig b*zisnak.

És a múzeumok, kiállítások esetleg randihelyül szolgálhatnak. Persze ne rögtön reneszánsz festőkhöz vidd és ne is modern kortárshoz ha nem érdekelt ő is a témában. Inkább valami könnyeddel kezdj.

(22L)

2019. okt. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Mi lett a randiból? Most látom a kérdést, de én azért szeretnék válaszolni, bár kicsit elkéstem.


1. A kérdés feltételezése szerint az összes valaha élt híres (és kevésbé híres) festő saját nemét szerette volna (körülírnám, ne kelljen rejtjelezni) Az összes???


2. Az a baj, Kérdező, hogy manapság az emberek értékrendje nem a ló, hanem kb. a hörcsög kis fityegője alá süllyedt.

Kimerül az igényszint a következőkben: márkás ruhák, noha az anyaga nulla. Márkás cuccok megszerzése. Divatos külső ami a testet illeti (sminktetoválás, rendes tetoválás, műöröm, festett haj, stb.) Aktuális divatbútorok beszerzése (habár ugyanaz a drapp bútorlapos csúnyaság van minden utcában lévő házban).

Erkölcsileg hát ugye izéljünk mindenkivel, az a biztos pont, egyik kapcsolatból ki a másikba be, de házasságnál is sokszor.

Ja, meg verjünk át minél több embert, hogy minél több pénzünk legyen.

Ha megnézed az fb-n a hsz-eket, állandóan van valami nulla helyesíró hozzászóló. És kikéri magának ha valaki figyelmezteti. Mondjuk én egyszer kötöttem bele így valakibe, hát nem hiányzik a vita. De ma sikk butának lenni. Büszkék rá. Én nem értem. De ha valaki érti, magyarázza meg. Köszi


Na ezekkel melyik festőről akarsz beszélgetni?

És ha ilyen csajjal randizol, akkor hát nem egy beszélgetős párkapcsolat lesz :).

Elnézést, nem mindenki ilyen természetesen, hanem a nagy többség, és ne sértődjön meg a kivétel, én is az vagyok, és naponta megsértődöm, ha átlag h.jének néznek.

A kivétel írhat privátot, és levelezhetünk művészetről, kultúráról (magánéletemet érintő leveleket nem kérek köszi).

Hozzátenném hogy munkámból kifolyólag emberekkel foglalkozom.

2019. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Megfigyelésem szerint azok a dolog, amikről a férfiak bemesélik maguknak vagy egymásnak, hogy b***zis, azok épp azok a dolgok, amik érző embernek tüntetnének fel egy randin, és nem egy robotként.
2020. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
*robotnak
2020. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!