Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni művészete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni művészeteket kedvelő, romantikus férfiakkal?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak informatikusok, foci-, forma1, stb rajongók.

A kölcsönös érdeklődés a hobbik iránt nagyon jó lenne :)

Köszönöm előre is



2018. okt. 10. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy infós miért ne kedvelhetné a művészeteket?
2018. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a miért a téma, hanem az, hogy művészeteket kedvelő férfiak. Köszönöm :)
2018. okt. 10. 11:33
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Színházban, koncerteken, múzeumokban, kiállításokon, felolvasóesteken, énekkarban, színjátszókörben nagyobb esélyed van. De bárhol máshol találhatsz ilyen férfit. Még itt is.
2018. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Dik de flegma vagy :D


A kettő nem zárja ki egymást. Egy foci rajongó is szeretheti a művészeteket, miért lenne ez kizáró ok?! Túl sablonosan látod az embereket. Bekategorizalod őket és általánosítasz.

2018. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Színház, múzeum, olyan témájú nyílt fórum/kiállítás
2018. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bár szerintem sokan lennének, de mivel marhára nem menő, ezért szégyellik. Inkább sutba dobják az egyéniségüket a tömegbe való beolvadás reményében. Ez a művészetek kedvelésére éppúgy igaz, mint a romantikára - manapság mintha mindkettő "égő" lenne...
2018. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tobb muszaki palyan levo muveszetkedvelo ismerosom van.
2018. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pl. én egy művészlélek vagyok és romantikus is..... De ez nem igazán jön be a nőknek, emiatt tartanak unalmasnak. Lehet jobban bejönnék nekik ha pont foci meg F1 rajongó lennék. Ki érti ezt? :)
2018. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan rendezvényeken,kiállításokon,ahol ilyen érdeklődésű emberek megfordulnak,bár aki introvertált személyiség(mint amilyen én is vagyok),annak ezeken a helyeken sem nagyon megy az ismerkedés.
2018. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen művészetre gondolsz?

Én szeretem a művészetet, de köze van az informatikához is. Kompjúterizált társadalomban élünk, ez van.

2018. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!