Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes így folytatnom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így folytatnom az ismerkedést ezzel a félig oláh lánnyal?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, aki félig oláh c. apukája az, a szüleivel még nem találkoztam, de a lányon nem látszik, fekete hosszú haja van, de amúgy baba arca meg hófehér bőre stb. Tanult is, értelmes és nem beszél romásan, de néha mintha előjönne belőle. pl most volt egy közös isemrősünk esküvője és ilyen nagyon ősi romás szöveget írt a képük alá, hogy "legyetek szerencséresek és boldogokok örökre, legyen áldozott ez a házasság" stbstb. Meg szerintetek elfogad majd engem az apja? Én dolgozó ember vagyok, de nem vagyonos, ők meg gazdagok pl. ő nem is dolgozik, de adnak neki pénzt mindenre.
2019. szept. 10. 13:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolai legjobb barátnőm egy félig oláh cigány, félig magyar lány volt, úgyhogy senki sem vádolhat engem rasszizmussal. De azt mondom: akármilyen gyönyörű is a lány, ne kezdj vele.

Teljesen más világ az övék. Náluk alap dolog, hogy a nő nagyon ügyel a külsejére - de ráér, hiszen náluk egy nő nem dolgozhat, a férjnek kötelező eltartania a feleségét. Vallásosak, ezért az esküvőig egy csókon kívül más nem történhet kettőtök közt, ha mégis, a családja - akár erőszakkal is - el fogja érni, hogy feleségül vedd.

Azonkívül, hogy 100%-ban el kell tartanod és sose szabadulhatsz meg tőle, jó képet kell majd vágnod a szokásaikhoz és ahhoz, hogy a családja mindig mindenbe bele fog szólni, a nyakadra fognak látni. Nem egy feleséget kapsz majd, hanem egy rahedli cigány rokont, akikből nem csak néha fog előjönni az, amire a barátnődnél már most panaszkodsz.

Én a helyedben itt fejezném be ezt az ismerkedést, de előre látom, hogy nem fogod.

2019. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Majd ki kell nyalnod a fenekét, a szó sza... szoros értelmében.
2019. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom ez azok közül a gazdag cigányok közül való,akik azokat az izlésteleen kastélyszerű házakat épitik.

Menekülj amig nem késő.

2019. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%
Persze.... egész biztos vagyok benne,hogy nála nincs senki szebb a környéketeken😑
2019. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha szereted,akkor meg miért érdekel mások véleménye?Akkor legyél vele.
2019. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem cigányos, hanem bohókás magyar. Romás az lett volna, ha tavesz baktalóval kíván jó szerencsét az ifjú párnak 😃


Az oláhok nem cigányok, hanem románok (persze néha nincsenek is távol egymástól, de azért vannak lényegi különbségek). Persze ha romániai cigány, akkor lehet oláh cigány valaki.


A lány biztosan fogja hordozni a szülei viselkedésmintát, pontosan ugyanannyira, mint te is a te nevelőidét. Ha neked ez rendben van (márpedig azt írod, hogy neked rendben van a lány), akkor nem lehet baj.

2019. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok rasszista van roma haverom is.

Pár éve a legjobb barátnőm összejött ezzel a sráccal (szerintem félig roma, de biztos hogy van a családjában), együtt voltak 8 hónapig. Nagyon rendes, értelmes srác, suli alatt is dolgozott, komoly szakra ment egyetemen, velünk a lány barátaival is jóban volt(sőt még most is jóban vagyunk).

Ennek ellenére ha összevesztek igen durván előjött belőle. Nagyon féltékeny volt, ki akarta sajátítani csajt, nagyon ment a kettősmérce, ha eldurrant az agya, olyan volt mint a 2. világháború, erőszakos volt (sosem emelt rá kezet ugyan).

Sajnos sokszor előjön belőlük a "roma-vér". Ezt sajnos nem tudom szebben mondani.

És ehhez megkapod majd az egész famíliát akiket nem lesz könnyű levakarni, ha te ki akarsz szállni a dologból.

Plusz a lányt neked kéne eltartanod teljesen, hisz nem dolgozik.

Ne menj bele.

2019. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%
Nincs bajom a cigányokkal csak az ember színe a fehér! Innentől vond le a következtetést!
2019. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!