Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok fiúk erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok fiúk erről?

Figyelt kérdés

Például elmentek együtt ebédelni vagy valami, és a lány többet eszik mint te. Pedig nem is duci semmi, de valahogy mégis.

Azért érdekel, mert én kis vékonyka vagyok, de ha rám jön, nagyon sokat tudok enni, már többen is megjegyezték, hogy hogy fér belém ennyi.

Ti mit gondolnátok?


2010. júl. 13. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Így hogy vékonyka így azt,hogy : "Jajj édes istenem szegénykém mikor ehetett utoljára egy jót"
2010. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, nálam nem hiszem, hogy többet tudnál enni. (Nem vagyok kövér, de bennem is így eltűnik minden x))
2010. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mindenki annyit eszik amennyi neki jol esik,ez baromsag hogy nem laksz jol mert felsz hogy kerdoen neznek rad,en is sokat szoktam enni,de van amikor csak felet eszem meg,mikor milyen kedvem es etvagyam van


clyde88

2010. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínű ezt mondanám: egészségedre. Egy lánynak is kell enni.
2010. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hat nem is tudom az en baratnom is van h tobbet eszik mint en de ritka:D hat en csak orulni tudnek neki szeretem ha van egy kis felesleg rajta :D (max 1-2 kg felesleg)
2010. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A galandfergednek is gilisztaja van! Nekem ezt szoktak mondani... :D
2010. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretem ha eszik egy nő és nem nyavalyog folyton, hogy milyen kövér. Egészségére:)
2010. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát egészségére... Felőlem annyit eszik, amennyit akar, ha nem áll szándékában kövérre zabálni magát. Volt egy idő amikor én is így ettem, de már kinőttem.

21/F

2010. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha böfögne is hozzá elvenném feleségül, feltéve ha főzni is tud megőő rendszerető
2010. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

aztgondolnám: ezt éheztetik? :O

sztem ha nagyon éhes vagy egyél otthon egy kicist előtte :))

2010. júl. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!