Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha ő szeret, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ő szeret, de én nem szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi (13 éves) aki belém van zúgva,de én csak barátként tekintek rá.Nem akarom megbántani,hogyan mondjam ezt el neki???


sms-ben mondta el hogy szeret,én is sms-ben szeretnék válaszolni.

ezt írta


Szia,nagyon tetszel régóta,akarsz járni velem???


Pls segítsetek!!!


12/L


2010. júl. 13. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:

van egy pasi (13 éves) -> ezen szakadtam xDDD az nem pasi hanem kisfiú...

írd neki hogy nem akarsz tőle semmit

2010. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Mármint van egy GYEREK aki szerelmes beléd. Nos, írd meg neki, hogy "Én is kedvellek, de csak mint barátot".
2010. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát írd meg, vagy mond el neki kerek perec h. nem szeretnél tőle semmit :D
2010. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

istenem:O

az nem PASI-_-

picikisfiúcska xd.

amugy mondd meg h te is kedveled,de legyetek csak barátok

:):):)

2010. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még nem találták fel a fájdalommentes kikosarazást, de túl fogja élni.
2010. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FFDP ***** válasza:

Na, csak sorban.

A többiek a pasi szón akadtak fönn, én azt nem értem, hogy a "Szia,nagyon tetszel régóta,akarsz járni velem??? " szerinted miért jelenti azt, hogy szeret? Az, hogy így rákérdez, hogy járnál - e vele az szerintem elég béna, főleg, hogy SMS - ben teszi. Szóval mivel "csak" tetszel neki ezért szerintem linkeld azt, hogy van pasid vagy ha tényleg barát, akkor mondd el neki az igazat.

2010. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a normális válaszokat nagyon szépen köszönöm, és ne mondja meg nekm senki, hogy milyen szavakat használjak a haveromra...
2010. aug. 20. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!