Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan 20 eves leszek(fiu) es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 20 eves leszek(fiu) es meg nem volt egy baratnom sem, miert nem muködik ez nalam?

Figyelt kérdés
lassan 20 eves leszek(fiu) es meg nem volt egy baratnom se , mindig amikor beleszerettem fulig egybe es osszeszedtem a batorsagomat hogy elmondjam neki vagy pofara ejtett vagy osszejott egy masik sraccal ,probalok jofej lenni ,humoros,romantikus es egyebek ,de valahogy sehogyse talalok olyan csajt aki megfelel az elvarasaimnak (nincsenek nagy elvarasok csak atlagok ) ,vagy mindig mikor talalok egyet kiderul h annak baratja van , es ugy is erzem mintha a csajok leneznenek , nem tudom mi a baj velem :(( legyszi segitsetek
2008. nov. 15. 01:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem kéne ugy keresni barátnőt mint egy öngyilkos mert garantálom , h nem találsz:) Éld az éelted meny bulizni haverokkal ide oda és akkor biztos találsz :) De ne mindig az legyen a fejedbe h " na milyen jó csaj ez is" Hagyd , h a dolgok alakuljanak maguktól:) sok sikert
2008. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én 20 évesen lányként vagyok ugyanígy!! Rendszeresen azaz minden hétvégén bulizunk barátnőimmel mégsem akad senki!! Csak azért irtam h tudd nem te vagy az egyetlen...s teljesen megértelek!! (nem vagyok csúnya még mielőtt ki azt vonná le....:) csak nem jönnek össze ezek a dolgok)
2008. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, lány nekem se jön össze semmi. Nem vagyok túl szép, csak nagyok az igényeim. Amúgy én nem a romantikus pasikra bukom hanem az ilyen rocksztár típusra :DD nekik meg nem kellek mert túl "szende szűz" vagyok, vagyis nagyon nem csak kinézetre. :( na mindegy, tudd h nem vagy egyedül és ez majd változni fog. Puszi
2008. nov. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mostanában velem is van,akit kinézek tuti hogy van barátja.Kezdem azt hinni,hogy nincs is már szabad lány.

Vagy ha nincs senkije,én nem jövök be neki.

Az elvárásaidból abból a szempontból ne engedj,hogy olyannál próbálkozz,aki neked bejön.Különben mi értelme?

Én úgy vagyok vele,egy idő után már nem foglakozik az ember a visszautasítással.Persze rosszul esik.De van még sok lány.

Én se vagyok valami elégedett magammal.Átlagosnak mondom magam,ennyi önbecsülésem van azért.De nézz körül,olyan ronda srácok olyan nőkkel mászkálnak,hogy csak na.Erre mondom , hogy nem csak a külső számít.

Nekem se volt még senkim,és már kezdem unni.

Lehet,hogy te is túl nagy problémát csináltál belőle,mint én.Valószínűleg nincs veled nagy gáz,csak rágörcsöltél teljesen a témára,és most akár mit csinálsz nem sikerül.

(21f)

2008. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem pont 20 éves koromban volt az első pasim, szóval nem vagytok semmiről lekésve:)

Ez akkoriban nem vigasztalt volna engem, de ez egy olyan dolog, amit nem kell elkapkodni.


A dolog kevésbé mázos része, hogy nekem 20 éves koromban ebből teljesen elegem lett és összejöttem egy olyan fiúval, aki igazából nem tetszett, csak olyan ártalmatlannak tünt. Vele aztán rájöttem, hogy a nagy "járás-dolgot" csak túlmisztifikáltam és úgy álltam hozzá mint amin az életem múlik, de valójában ha fontos is, NEM ez mutatja meg hogy milyen ember vagy. Ne éretd magad alacsonyabbrendűnek, mert még nem jött össze!

A haveroknak meg hazudj egy pár szaftosat és kész:)

2009. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!