Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom 21 éves lesz szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 21 éves lesz szeretnék valamit szülinapjára valaki el tudna látni hasznos tanáccsal?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudok venni neki semmit mert saját keresete van és mindent megvesz magának amire csak vágyik. Nem tudom mivel tudnék neki örömet okozni, gondoltam egy vacsira de azt nem engedné, hogy én álljam.

2019. aug. 11. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyértelmű, hogy minden vágya egy hörcsög.

33/f

2019. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

#1


Na ja, az X hörcsög.


És igen, még ma sem vicces. De akkor is elsütöm. Első az elv.

2019. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ne étterembe hívd akkor, hanem készíts te ünnepi vacsit, amit tudod, hogy szeret.

Ajándékot meg adhatsz olyat, amiket csinálnak, hogy bögrére kettőtök fényképét rányomtatják vagy a neveteket, vannak ilyen kreatív ajándékok.

2019. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Te neked kell ismerned a barátod, van aki a tárgyaknak örül, van aki inkább egy jó élménynek.
2019. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

#2. De csak mert borzasztó lassú és szemetes oldal. :p

33/f

2019. aug. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Èn egy élményt adnék neki.

Vidd el olyan helyre, programra amit règóta szeretne làtni,csinàlni, kipróbàlni.

2019. aug. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha semmi tárgyi dolog nem jut eszedbe, akkor valami programot, élményt adj neki ajándékba, az érdeklődésének megfelelően.

Vacsit meg főzhetsz neki te is. Vagy süss valamit amit szeret.

2019. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd át a legjobb barátnőd és mehet a hármas.
2019. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy guminőt.

Vagy ha tényleg szereted rendelj egy jó prostit.

Te úgyis kevés vagy neki.

2022. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!