Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen élményt nyújtsak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élményt nyújtsak a feleségemnek szülinapjára?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk és szülinapjára szeretném meglepni valamivel. Puhatolóztam nála és egy "élményt" kér.

Alábbi dolgokat kizárta:

Ajándéktárgy

Mozi, színház

Múzeum

Éttermem

Réten, parkban piknik

Motelban egy szenvedélyes éjszaka

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy nyűgözzem le. Tudnátok segíteni? :)



2017. jún. 10. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a habitusa. Bevállalós vagy nem annyira?

Ha anyagilag nem megterhleő pl egy ejtőernyőzés, bungee jumping vagy hasonló szerintem jó. ( nekem től sok lenne, tériszonyom van).

Ha olyan, mint én, akkor inkább vagy egy hatalmas szülinapi buli, amire olyan emebreket hívsz meg, kaik neki fontosak és akiket nagyon szeret, felépíteni úgy a bulit, hogy a kedvencdalai szóljanak meg ilyesmi... Mondjuk egy téma köré építve..Pl. csak hogy értsd mire gondolok... mondjuk, hogy nagy szex és new york rajongó (sorozat) akkor ebben a témában csinálni meg a diszitést, szülinapi tortát, stb.Mondjuk ezek azért mind szervezést igényelnek, ami beletelhet egy "kis" időbe.

Vagy ha esetleg van kedven városa, akár belföld-külföld oda elvinni....

Mondjuk nem tudom anyagilag mennyire teheted meg, hogy nagyobb dolgokat szervezz...


Más ötletem nincs :)

2017. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvinném egy vadvízi evezésre. Vagy ejtőernyős ugrásra.
2017. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Te is tudod mire gondol;)

Ha nem:

Plusz egy pasi az ágyban.

2017. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szemed.Gyereket akar valószínűleg. "élmény"=verd tele
2017. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy kizárta, ezek gyakorlatilag teljesen hétköznapi programok.

Mennyit akarsz rászánni? Elviheted sétarepülőzni, hőlégballonozni, már az ejtőernyős ugrások sem olyan drágák, sárkányhajózás, falmászás.

2017. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lepd meg mégegy csajjal az ágyban.

Akkor az neked is jó szülinap lesz:)

2017. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!