Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vehetnék a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

16 éves lesz, 1 hónapja vagyunk együtt.

nem szereti a csokit tehát azt nem vehetek

egy közös képet szerettem volna bekereteztetni de nem szereti h ha fényképezik tehát nincs közös képünk..

semmilyen ötletem sincs

előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. márc. 26. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Doxa Sub 5000T Seaconqueror Sharkhunter
2015. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vickyli válasza:
szerintem vegyel neki egy helyes kisparnat, vagy manapsag szoktak olyat is csinallni, ha van rola legalabb egy keped, hivasd elö, hivass elö egy helyes kepet magadrol is, keretezd be tedd öket egymas melle, vagy ami mindig szerintem a legszüpibb, ha sütsz egy picike tortat, vagy egy kis sütit, hidd el a hazilag, kezzel keszitett dolgok a legjobbak :) Vagy menjetek el mozizni, vagy ketten vacsizni, hogy meg jobban megismerjetek egymast! Sok sikert neked, az ajandek valasztasban! Sok puszi : Vicky
2015. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pénz függvénye
2015. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Telefonjához valamit, vagy bármi praktikus hasznos dolgot. Én személy szerint az ilyen kispárnákat, meg szívecskés bögréket nem ajánlom. Nem szeretik a srácok.

Amúgy én még a csokinak is örültem volna, de én semmit nem kaptam a barátnőmtől.

2015. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

a telefonjához nem használ semmi extrát, ami kell az meg van neki..

szerintem sütit sütök neki és egy kis dobozban oda adom neki, remélem örülni fog neki :)

egyébként kb 2ezer forintom van

2015. márc. 26. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Barbie babát.
2015. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
torta + édes kettes. pont tökéletes
2015. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!