Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak szülinapjára? Lenn bővebben

Figyelt kérdés

2hónapja járunk és mostlesz a szülinapja...mit vegyek neki szerintetek? nem akarok olyan nagy ajándékot ne higgye,h túl reagálom meg nem járunk régóta.

előre is köszi,amugy ő 18 éves

16/L


2009. aug. 3. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
En is ezt kerdenem.Bocs hogy kerdesre kerdessel valaszolok de nekem is mondjatok mit vehetnek a baratomnak szulinapjara?csak mi nem 2 honapja hanem tobb mint fel eve jarunk.:) amugy sztem a 2honap nem sok vehetsz pl neki egy keszletet(tudod:kolni,spray,dezodor,tusfurdo meg ilyenek)meg melle pl egy bort vagy hasonlot.de eleg csak 1 is,ha nem akarsz tul sokat venni.en ezeket mar vettem a baratomnak s tanacstalan vagyok en is:(
2009. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
bocs hogy az előző válaszadonak válaszolok, de fél év után csak ismered már annyira a társad hogy tudd mit szeret és minek örülne
2009. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
AZ GÁZ HA NEM VESZEK SEMMIT?
2009. aug. 3. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mar igen.foleg hogy tobb ideje eggyutt vagytok
2009. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

süss neki sütit, vagy még egyszerűbb ha veszel neki egy tábla csokit és adsz hozzá valami olyat amit te készítettél. Csak tudsz már pár dolgot amit érdekli, vagy szívesen elfogadna. Nem kell túl nagy dolognak lennie.

Azért írom a saját kezűleg-javaslatot, mert én személyszerint nem szeretem a sablon kacatokat (kulcstartók, bögrék stb) amiket bárhol meg lehet kapni. (természetesen ez nem mindenre igaz)

Hajrá:)

2009. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!