Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok valami tanáccsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami tanáccsal szolgálni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác (36), akivel nagyon sok közös ismerősöm van, de alapvetően eléggé más társaságban mozgunk. gyakorlatilag csak párszor láttuk egymást jövet-menet a folyosón, tehát be sem lettünk még mutatva egymásnak, másfelől ő szinte semmit nem tud rólam. Én is csak azért vagyok informáltabb, mert annyiszor hallottam ilyen-olyan kontextusokban a nevét, hogy egyszer rákerestem fb-n, majd pár barátomat kifaggattam.


Természetesen a srác nem egyszerű eset: arrogáns, magának való, ingerlékeny, elvont és egyes dolgai miatt igazából nyugodtan lehetne pszichopatának nevezni.

Mindenesetre elég jóképű, izgalmas és intelligens ahhoz, hogy érdekelni kezdjen, így most valahogy szeretnék közelebb kerülni hozzá. Vagy legalábbis picit jobban megismerni.


Sajnos a baráti társaságom nem igazán tolerálja, sőt egyenesen kegyetlennek és "gonosznak" tartják, engem pedig féltenek tőle.

Nagy valószínűséggel nem ok nélkül , de én tényleg kíváncsi vagyok és komolyan érdekel a dolog.


Szóval a kérdésem, hogy mit tanácsoltok, hogy hívjam fel magamra a figyelmet? Hogy kezdjek el vele beszélgetni?


A helyzet abszurditásával magam is tisztában vagyok.

A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm

27.l


2017. okt. 11. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A normális tanács az, hogy hallgass a baráti társaságodra!
2017. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kezd el oltogatni :D

az bejön az ilyeneknél.

DE csak módjával (én is ilyen vagyok)

2017. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha külső szemlélőként a barátaid féltenek tőle, akkor én NEM javaslom, hogy közeledj felé. Ha ennek ellenére mégis akarsz, akkor köszönj neki és mutatkozz be legközelebb a folyosón vagy ejts el valamit, tuti segít felvenni.
2017. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy jó ötlet egy ilyen kaliberű ember felé közeledni, pláne 9 év korkülönbséggel. De te tudod, ha mindenképpen meg akarod ismerni, kérd meg egy közös ismerősötöket hogy mutasson be neki. De szerintem hallgass a barátaidra.
2017. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!