Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van mostanában olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában olyan sok "pipogya" srác?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy eddig volt bátorságuk kezdeményezni egy lánynál, most az utóbbi időben meg várják, h a csaj kezdeményezzen meg járjon utánuk ha szeretne valamit... És az a baj h ez nem csak szerintem van így, több haverom is már észrevette. Hova tűntek az olyan pasik akik nem félnek kezdeményezni? :D Vagy csak mi vagyunk ilyen "ódivatúak" ? :D

Ja és ha lehet olyan kommentelők kíméljenek akik csak azt tudják mondani h fú de ronda lehetsz csak ezért írod meg stb mert nem vagyok az. xD köszi. :D 17/L


2010. júl. 12. 13:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
talán azért mert a csajok nagy része sportot űz abból, hogy szivassa a pasikat. mondok egy példát: van egy csaj akit ahányszor láttam mindig szemezett velem. egy idő után eldöntöttem, hogy akkor lépek. Eredmény: aranyos vagy, kedves, de van barátom, szóval hagyjuk. Na most akkor ki itt a h#lye?
2010. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Uccsó!

Ezt megértem, h ezek után nem szeretnél kezdeményezni.

De nem minden lány ilyen ám, szerencsére.

És nem szabad feladni. :)

2010. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
És hol bujkálnak a normális lányok akik nem utasítanak el ahogy meglátnak?:)
2010. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, elég sokszínűek voltak... :D nem baj, így legalább sikerült megértenem (valamennyire. :D) :D
2010. júl. 12. 19:54
 35/38 anonim ***** válasza:
És mit gondolsz kérdező?Miért van ennyi félénk srác?:)
2010. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Én személy szerint azért nem merek, mert a lányok jelentős részének az ilyen falubikája alfahímek kellenek, akikkel villoghatnak a barátnőik előtt (az alfák meg a haverjaik előtt) és aki "normális" vagy "rendes" az már ugye nem elég izgalmas meg rosszfiús meg úgy egyáltalán úgy van elkönyvelve, hogy egy lúzer p*cs. Egyébként ez a helyzet mindkét félnek a hibája, nem kell csodálkozni, hogy nincs kedvünk kezdeményezni a 100.ik "húzzelinnen", levegőnek nézés vagy kivihogás után, és azon sem kell meglepődni, hogy sok lány ilyen, mivel a "menő" srácoknak ők jönnek be. Kereslet / Kínálat.

19/F

2010. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
egyet kell értsek a valamikor előttem szólóval. nem az a baj, hogy elutasítanak, hanem ahogy elutasítanak. megértem ha nem tetszem és nem akar megismerni, van ilyen. de ha én kezdeményeztem (volt hogy több hónapig próbáltam szépen lassan előrehaladni, mert belsőleg-külsőleg annyira tetszett a lány, hogy úgy gondoltam megéri, de a tanulság az, hogy tévedtem) elvárnám, hogy emberszámba vegyenek és ne egy undorítóan átlátszó -számomra megalázó- szöveggel küldjön el. mert én csak meg akartam ismerni, nem megerőszakolni, talán az nem bűn ha kinyilvánítom, hogy az illető szimpatikus, és nem is sértés. ha tegyük fel ő lenne abban a helyzetben, nyilván nagyon örülne annak, hogy úgy koptatja az illető mintha fertőző beteg lenne. szerintem ezért
2010. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

19:21 vagyok. 19:22!


Jelen. :D

Én olyan lány vagyok, aki nem hajtaná el azt a pasit, aki odajön hozzá, h megismerhesse. Mégha a barátnőimmel is vagyok, nem röhögném ki, meg semmi ilyesmi, hanem félremennék vele, és úgy beszélgetnénk...mégha nem is tetszene, akkor is megmondanám neki ezt, és kész...de nem küldeném el a francba...persze ha ő is udvarias lenne meg minden.

És ha tetszene, akkor taktika nélkül megmondanám azt!


Szóval én így tennék.

Csak csomó lány sajnálatos módon nem így gondolja, mert idióta tiszteletlenek, és bunkóan kezelik a pasikat.

De azért akadnak kivételek;)

Na remélem megelégszel a válasszal.


Kérdező!

Bocs az offért, de már válaszoltam. :)

2010. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!