Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van mostanában olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában olyan sok "pipogya" srác?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy eddig volt bátorságuk kezdeményezni egy lánynál, most az utóbbi időben meg várják, h a csaj kezdeményezzen meg járjon utánuk ha szeretne valamit... És az a baj h ez nem csak szerintem van így, több haverom is már észrevette. Hova tűntek az olyan pasik akik nem félnek kezdeményezni? :D Vagy csak mi vagyunk ilyen "ódivatúak" ? :D

Ja és ha lehet olyan kommentelők kíméljenek akik csak azt tudják mondani h fú de ronda lehetsz csak ezért írod meg stb mert nem vagyok az. xD köszi. :D 17/L


2010. júl. 12. 13:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

akarsz pasit? ha igen küldj privit


17f

2010. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nézd meg és megtudod miért lettünk bátortalanok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
66%

mindegyik LUSTAA és félősek..habár érthető..de akkoris folyton játsszák a nagymenőt h ők bizony nem félnek semmitől..erre meg-_-

most komolyan fiúk mit bukhatsz rajta?

ha a csaj normális(ha nem az úgysem lennél belé szerelmes remélhetőleg)

akkor ha nem tetszel neki akkor tapintatosan elutasít(te sem röhögnél ki egy csajt ha ő vallaná be neked nem?:O)

ha meg tetszel neki akkor belemegy..mi ezen a bonyolult??

L.

2010. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%
ugyanaz vagyok aki a lustát írta..na jó oké van kivétel..sok csaj meg hülye..szval..ennyi..sok fiú is hülye..detto.:)
2010. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
ezt nagyon én se értem. talán mert a normális,nemrib@nc lányok is eltűntek és ezért nincs merszük kezdeményezni egy lánynál se. pedig vannak még normálisak csak hát...:D
2010. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%
Tudod ti csajok olyan könnyen beszéltek,de egyszer úgy megnézném ha meg lenne fordítva a helyzet,ti hogy csinálnátok.Nőknek kéne felszedni a pasikat,és ha vmit elbasznál jönne a flegma válasz-kopj le,húzz innen,legyünk csak barátok.Megnézném úgy a tizedik ilyen válasz után mennyire nem lennétek "pipogyák".De egyébként igazad van,le kell sz@rni mit mond/gondol a csaj,és próbálkozni kell!
2010. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Majd akkor fogunk kezdeményezni,ha ti nem lesztek olyan nagyképűek,hogy azt válaszoljátok arra a kérdésre,hogy miért nem vagy msn-n?A lány válasza:Ne nyomulj,mert még a végén kipukkadsz!Lányok,ezek után ne várjatok semmit tőlünk!

(Amit leírtam,velem megtörtént eset!)

2010. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

DE ha nem is ismered személyesen akkor miafranc közöd van ahhoz h ő éppen mit csinél és miért nem beszélget veled?^o)


nem?:)

2010. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
53%

De ez nem véletlenül nincs fordítva, nem a nőknek kell nyomulni, már nem azért mondom. Egy férfi legyen férfi és ha akar valamit egy nőtől akkor bizony küzdjön meg érte, ne legyen mimóza. És ha visszautasítják akkor istenem, ez van, nem csak egy hal úszkál a tengerben. Régebben ez tényleg nem is volt kérdés, a fiúk hajtották a lányokat, a lányok meg válogattak. Ma már, a férfiak elpuhultak, ami azért tényleg valamennyire a nők hibája is. Én mindenesetre nagyon örülök hogy már megtaláltam a páromat, mert a mai világban nagyon-nagyon nehéz ismerkedni.

26/N

2010. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy a mai pasik ilyen beszarik. Bocsánat a kifejezésért, és tisztelet a kivételnek.

Ilyenek mellett:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Nem csodálom...am meg vannak még rendesek...én már azt sem bánnám, ha nekem kéne kezdeményezni, csak találnék egy normálisat.

18L

2010. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!