Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van mostanában olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában olyan sok "pipogya" srác?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy eddig volt bátorságuk kezdeményezni egy lánynál, most az utóbbi időben meg várják, h a csaj kezdeményezzen meg járjon utánuk ha szeretne valamit... És az a baj h ez nem csak szerintem van így, több haverom is már észrevette. Hova tűntek az olyan pasik akik nem félnek kezdeményezni? :D Vagy csak mi vagyunk ilyen "ódivatúak" ? :D

Ja és ha lehet olyan kommentelők kíméljenek akik csak azt tudják mondani h fú de ronda lehetsz csak ezért írod meg stb mert nem vagyok az. xD köszi. :D 17/L


2010. júl. 12. 13:59
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
14.20-as: igaz h ez bunkó megnyilvánulás volt a csaj részéről, lehetett vna finomabban is megfogalmazni, de attól még nem kell általánosítani. :D
2010. júl. 12. 14:25
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért kezdeményeznék?Azért hogy elutasítsanak és kinevessenek?Inkább várok, így is leszólít sok csaj, és igazuk is van.Miért kéne mindig a férfinak kezdeményezni?A nők valami istenek vagy mi?Hát nem, ugyan olyan emberek mint mi, lányok, ha tetszik valaki akkor ti is szólítsátok csak meg, tudom, ti is gyávák vagytok, csak egyszerűbb olyan kifogást találni erre, hogy a pasi dolga.Indokold már meg miért:D

Így volt régen...és akkor mi van?Régen a férfiak harisnyát hordtak, most még sem hordanak, mert rájöttek hogy hülye szokás volt.Ez 2010 csajok, nem 1880:D

És nekem ne gyertek azzal, hogy akkor a férfi főzzön meg ilyenek, a többi dolog marad ugyan úgy, csak a nőknek is kell kezdeményezni a mai világban.Ha meg nem teszitek ne csodálkozzatok hogy a kutya sem szólít meg.

2010. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
53%

uristenhovajutottezavilág-_-


nem CSAK a pasik dolga..felváltva a mai világban:)..de nem a lányoké-.-

2010. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
62%

tudod mit "a nők valami istenek"??

hát ezzel a hozzáállással nemlesz normális bnőd..aki becsüli magát..-_-

2010. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

amúgy meg ha a nők dolga IS..

akkor a férfiak dolga IS legyen a házimunka..NEM?!

:))

2010. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

14:30

Én azt mondom, hogy attól hogy valaki nő még nincs több joga mint nekem, nem ér többet csak mert nő.Ugyan annyi joga van, ugyan annyit ér.A házimunka meg mindenki feladata, csak a pasik nem főznek hanem füvet nyírnak, barkácsolnak meg ilyenek.

2010. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
53%
14:26-os! Ja hogy minden maradjon a régiben, a nők csináljanak meg mindent a ház körül ugyanúgy, plusz még a kezdeményezést is vegyék át hogy a te kényelmedet maximálisan kiszolgálják? Aha értem. Gondolom mivel a mai modern világban a nők is dolgoznak ezért az volna a legegyszerűbb ha el is tartanának és akkor semmi mást nem kéne csinálnod csak ülni a trónszéken és büszkén ünnepelni a fene nagy "férfiasságodat", és a kegyeidért esedező nők közül kiválasztani a szerinted legrátermettebbet. Ejha, de szép világban élünk, fiatalok!
2010. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

14:03

Nem tudom te hol élsz.A mai világban ez úgy működik, hogyha nekem tetszik egy lány és odamegyek hozzá ismerkedni, csak beszélgetni normálisan, akkor kigúnyolnak a barátnőivel, vihognak, meg az lesz hogy milyen nyomulós bunkó paraszt vagyok.Ha meg nem megyek oda akkor gyáva puhap*cs, ebből már elegem lett.Több százszor nevettek ki ilyen esetben, megfogadtam hogy többet így nem ismerkedek.Szép lenne ha tapintatosan utasítana el a lány, kár hogy ilyen nincs, vagy csak nagyon kevés.

2010. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Így van,nem az a baj hogy elutasítanak,mert akkor valószínű vmit rosszul csinálok,vagy egyszerűen csak nem jövök be neki.A baj az AHOGY eluatsítanak.
2010. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!