Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van mostanában olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában olyan sok "pipogya" srác?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy eddig volt bátorságuk kezdeményezni egy lánynál, most az utóbbi időben meg várják, h a csaj kezdeményezzen meg járjon utánuk ha szeretne valamit... És az a baj h ez nem csak szerintem van így, több haverom is már észrevette. Hova tűntek az olyan pasik akik nem félnek kezdeményezni? :D Vagy csak mi vagyunk ilyen "ódivatúak" ? :D

Ja és ha lehet olyan kommentelők kíméljenek akik csak azt tudják mondani h fú de ronda lehetsz csak ezért írod meg stb mert nem vagyok az. xD köszi. :D 17/L


2010. júl. 12. 13:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

14:37

Ilyet én nem írtam:D

Olvasd már el légyszíves az összes válaszom és meglátod.

2010. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Igen, elolvastam, nem kell rá utasítanod, a véleményemet fenntartom!

14:37-es

2010. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

14:46

Akkor nem értem honnan vetted, hogy én azt várom el hogy mindent helyettem csináljon egy nő:D

Azt írtam a házimunka felét, én meg a másikat.

A kezdeményezésnek pedig úgy kéne lennie, hogy fele fele arányban.Nem értem miért várják el hogy a férfiak kezdeményezzenek náluk mindig, talán azt hiszik a férfi a nő csicskája.

2010. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
"nem kell rá utasítanod" nem utasítás, hanem megkértelek, írtam hogy légyszíves.Tudod illem, amit a nők nem igazán ismernek.
2010. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

14:23

A férfi küzdjön a nőért?Miért, ki a nő hogy küzdeni kell érte, egy felsőbbrendű lény?A nő miért nem küzd a férfiért?Kár, hogy ilyen feminista világban élünk, ahol a nőknek több joga van.

2010. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
53%

Fú de bicskanyitogató, pökhendi stílusod van, akkor sem kellenél ha te lennél az utolsó "férfi" a földön. Le kéne szállnod a magas lóról, mert nem érted a lényeget. Itt nem arról van szó hogy bárki felsőbb rendű volna a másiknál a nők sem istenek. Itt az alapvető különbségekről van szó a nemek között amit a mai világban nagyon szeretnének összemosni. Sokan össze-vissza kutyulják a nemi szerepeket de ebben igazán senki nem érzi jól magát. A férfiak várnak arra hogy a nők tegyék meg a lépéseket, mert úgy be vannak sz*rva a visszautasítástól, közben pedig ez is a "játék" része, nem kéne rajta megsértődni. A férfiak manapság egyre kényelmesebbek és alig-alig lehet találni egy határozott, talpraesett, ízig-vérig férfit köztük. Lehet hogy vannak nők akik nem érdemelnek tiszteletet, akikért kár törni magadat de vannak akikért igen, csak azok soha napján nem fognak hozzád odamenni.

14:37-es voltam

2010. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

akkor sem kellenél ha te lennél az utolsó "férfi" a földön


Nyugi, te sem nekem ha te lennél az utolsó "nő".


Ha soha nem fognak hozzám odajönni akkor ne várják el, hogy majd találnak egy pasit aki tiszteli őket.

Én azokat a nőket tisztelem akik leszólítanak.Akik meg soha nem szólítják meg aki tetszik nekik azok ne várják hogy őket megszólítsa valaki.Persze, az a legkönnyebb, várni, nem tenni azért, hogy legyen valami.Jöttem már úgy össze nem egy lánnyal, hogy ő kezdte az ismerkedést, és többre tartom őket mint azokat akik nagyképűen színészkednek hogy ők istenek és nem ereszkednek le a férfiakhoz.

Te miért várod hogy odamenjenek hozzád?Mikor te sem teszed ezt meg, akkor ne várd el a másiktól sem.Ha rajtad múlna megöregednél egyedül:D mert nem tennél semmit hogy legyen valakid, csak várnád a sült galambot.

2010. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Milyen gyerekes vagy, ugyanazzal visszavágni!:D Szerencsére nem kell hogy közünk legyen egymáshoz, az ilyeneket messzire elkerülöm. Amúgy ne örülj, nem fenyeget annak a réme hogy egyedül öregszem meg, 3 éve van párom aki viszont megküzdött értem, nagyon szívesen. És nem ő volt az egyetlen, mindig sokan hajtottak rám és soha de soha nem is fordult meg a fejemben hogy én kajtassak egy férfi után is mert nekem van tartásom. Lehet hogy régimódinak tűnik de ez van. De nem baj, zsák a foltját megtalálja, te csak várd hogy majd odamegy hozzád álmaid nője, én kívánom a legjobbakat! És szerintem fejezzük is be a szócséplést, ez az oldal nem ezt a célt szolgálja.
2010. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

15:21

Igazad van, te istenség.

2010. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Elfogadtuk hogy egyenjogúság van, megadjuk a lehetőséget a lányoknak a kezdeményezéshez:)
2010. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!