Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiú, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú, akivel vannak közös témáitok, érdeklődési körötök, és azért humora is van, de nem igazán férfias, esetleg gátlásos, félénk, attól még járnátok vele?

Figyelt kérdés
Huszonéves korosztályra gondolok.
2010. júl. 12. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én járnék.Nem baj,ha félénk majd én kihozom belőle az állatot:D.
2010. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na ez csak egy olcsó hazug duma. Fogadok hogy te is csak úgy írtad ezt ide, hogy jaja, de a valóságban szerintem te is ugyanúgy szarsz mindenkire, aki egy csöppet normális. Büszkeség powa
2010. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem :S Tudom, rossz dolog, de nekem igenis fontos a megjelenés. De ha nem bányarém akkor simán :) Nem kell ahhoz modellarcúnak lenni :)
2010. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok de szívesen válaszolok báttya: NEM. Velem már volt hasonló, sajnos nem vagyok jóképű, nem vagyok csúnya, arcra inkább átlagos. Hiába a közös téma, érdeklődés, ha nincs meg az a bizonyos "szikra" amit én hülyeségnek tartok akkor b#szhatod. Szokták mondani külső megfog, belső megtart. Belsővel nem tudod megfogni, hiába mondják itt néhányan, hogy igen. Hidd el nekem, hogy NEM.
2010. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy jól kijövünk még nem biztos lehetünk csak jó haverok ahoz hogy járjunk kell valami plusz.
2010. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja járok a barátommal! És nekem nagyon nem tetszet elsőre mint pasi semmi szikra nem volt...! És aztgondoltam többet nem látom aztán 3 nap múlva mégis kerestem mert éreztem hozzám való! És aztán beletelt kis időbe még igazán megláttam azt hogy milyen helyes is!:D
2010. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!