Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire jó a Csajok és Pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a Csajok és Pasik? Nektek bejött?

Figyelt kérdés

Felléptem. Néhány embert bejelöltem. Párnak közülük bejöttem, párnak nem. Ezután viszont semmi sem történt. Nem írtak üzenetet vagy hasonlók. Gondolkodtam, hogy én majd írok, de nem tudom, hogy mit kellene.

Szóval arra jutottam, hogy a Csajok és Pasik arra van kitalálva, hogy nézhessem a sok helyes pasit, akikkel biztosan nem jövök össze, és a hülye pofákat(nem az arcra értem), akik meg ragadnak rám. Úgyhogy legfeljebb ilyen pasira számíthatok...

Na, belőlem ennyi elég. Nektek milyen tapasztalatotok van ezzel a társkeresővel?


2010. júl. 11. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
én egy olyan sráccal jöttem össze akit ott ismertem meg már 1honapja járunk:)
2010. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aránylag jó a tapasztalatom, persze Én is érzem azt, csak fordított szituációban, hogy megnézhetem a jó csajokat akiknek úgy sem kellek. Ennek ellenére volt már szerencsém megismerni pár igazán értelmes és egyben szép lányt is, de mivel külföldön élek, így komolyabb nem lett.
2010. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nálam is ez a probléma. Külföldön élek, ezért csak ismerkedni szeretnék. Persze attól még igent mondok arra, aki tetszik. :D

Eddig viszont még nem nagyon alakul az ismerkedés. A perverzek meg persze ragadnak rám...

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 12. 10:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló vagyok.

Ha külfüldön élsz, akkor írj egy privátot, mert Én is örülnék az új ismerttségnek. Kitudja, lehet, hogy egy országban élünk:D

2010. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, h ugyanott élünk, na de ok, írok. :D
2010. júl. 12. 19:35
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj, de várjunk! Korod? Szerintem túl fiatal vagyok ahhoz is, hogy barátkozzunk...
2010. júl. 12. 19:37
 7/10 FFDP ***** válasza:
Melyik országban élsz?
2010. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:)Ukrajna
2010. júl. 13. 09:08
 9/10 FFDP ***** válasza:
Ott éltem én is :D De nem volt jó :S :)
2010. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó meglátás. Nem jó itt. :(
2010. júl. 13. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!