Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legromant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legromantikusabb első csókja?

Figyelt kérdés
Hol volt, miért volt romantikus? :)
2019. júl. 25. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen kétszer is megéltem ilyet. Az első csók 15 évesen, amikor találkoztam életem nagy szerelmével, és első látásra szerelem lett.


A másodikot már 40 évesen éltem át, egy fiatal sráccal, akivel ismeretlenül, pár levélváltás után találkoztam. A srác tökéletes volt, felülmúlta az előtte Róla alkotott képet, és annyira aranyos volt,hogy az első alkalommal nem bírtam megállni és adtam az arára oldalról egy puszit ahogy beszélt. Még bele is pirultunk mindketten..


Hozzáteszem: az első komolyabb csók is feledhetetlen volt Vele. Sőt, az összes többi...

2019. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Kiakadna a cukiság mérő ha leírnám.
2019. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Hát akadjon :D
2019. júl. 25. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Nekem exennel romantikusabb volt az első csók, mint jelenlegi párommal. De exemmel utána mindig szar volt csókolózni, míg mostani párommal annyira könnyű és jó... Exemmel soha nem volt nyelvescsók, SOHA. Mostanival meg csak az van. :D

Szóval ezt az első csók dolgot helyen kell kezelni.

Exemmel úgy volt az első csók, hogy randiztunk egy ideje, és a végén mindig gyorsan léptem le. Aztán egyszer volt nála egy tábla csoki. Visszamentem, mert én kaptam, csak nála maradt. És akkor köszönetképpen adtam egy puszit az arcára, ő meg utánam jött hogy ez mi volt, és akkor megcsókolt. Eletem első csókja volt. :D Béna volt az is, de hát romcsi sztori. :D

Jelenlegivel meg úgy volt, hogy a 2. randin mikor hazahozott kocsival, tudtam h meg fog történni, tudtam h akarni fogja majd. És igazából én is akartam. De inkább illem, ez a dolgok menete, meg nem akartam azt a hibát nint exemmel, hogy elszaladok a randik végén. Ezért szépen egy helyben vártam. És akkor elköszönéskor megcsókolt. De most így felidézve ez is romcsi amúgy. :D Bénaztunk első 2-3 csókolózáskor, de aztan belejöttünk, vegre tudom mi az hogy csókolózni, végre van reszem francia csókban. Mert amit az exemmel műveltünk 3 évig, az kritikán aluli. Az csak szájrapuszi volt.

2019. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ismertük egymást, aztán kb 2 hét alatt “a szőke srác”-ból ő lett a “hogy nem vettem észre, milyen jófej?”... ő is kb ugyanígy. Megbeszéltük, hogy találkozunk, ő várt a vasútállomáson, én mentem vonattal. Leszálltam, odajött és megcsókolt. Iszonyú váratlan volt, de fantasztikus és sosem örültem addig annyira semminek. 😊 14 éve történt, azóta összeházasodtunk és született 4 gyerekünk.
2019. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen volt, egészségügyben dolgoztam és volt egy tábor féleség, ahol megismerkedhettünk a munkatásainkkal és ott megismerkedtem egy sráccal, egész éjszaka a tó mellett beszélgettünk, és egy idő után lefeküdtünk nézni a csillagokat, augusztus volt, csodaszép volt az égen az a rengeteg csillag. Véletlen összeért a kezünk és egyből jött az a bizonyos pillangók a hasamban érzés. Ahogy telt az idő, egyre hűvösebb lett, ezért kölcsönadta a pulóverét,és vissza feküdtünk és úgy beszélgettünk tovább, majd egyszerre egymásra néztünk és teljesen elvarázsolt a tekintete. Nagyon lassan elkezdett felém hajolni, mélyen a szemembe nézett és megcsókolt. Életem legjobb csókja volt, felejthetetlen.:)


24/N

2019. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkahelyen dolgozunk. Én egyedül vagyok egy irodában. Elkezdünk neten beszélgetni, aztán egyik nap írta, hogy ő ma addig haza nem megy, míg meg nem csókolt. Tiszta pánikba voltam egész nap :D Godoltam ááá hülyeség, dehogy csinál ilyet, meg amúgy is hogy meg minden, szóval görcsbe állt a gyomrom mikor valaki benyitott hozzám aznap :D

Aztán a nap vége felé egyszer csak jött Ő. Bejött az ajtón, idesétált, megcsókolt, majd kiment. Olyan volt az egész, mint egy filmjelenet. Életem legromantikusabb pillanata volt

2019. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(Hogy visszatudjak terni)
2019. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!