Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves fiúnak egy 18 éves lánynál aki inkább 16 nak néz ki..Legtöbb délutánt együtt töltjük mászkálunk a városba beszélgetünk ilyesmi ha meg nem vagyunk együtt a városba valahol képesek vagyunk msn-en 3-4 órát folyamatosan beszélgetni hülyéskedni 1 perc csönd nélkül:). Nagyon tetszik a lány és úgy érzem nagyon jól kijövünk nem szokott túl sok "kínos csend" lenni legtöbbször mindig találunk valami témát vagy elég ha egymásra nézünk és el röhögjük magunkat..
2010. júl. 11. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ti most barátok vagytok akkor? Nekem is vannak lány barátaim, de egy olyat, akivel ennyi mindent csinálok, már inkább a barátnőmnek neveznék.

Szerintem van esélyed simán.

2010. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
nincs en szerintem a csajszi oregebb de lehet h gyerekes a gondolkodasa es bele menne csak gondold el h masok mit mondanak h egy ilyen fiatal gyerekkel van egy olyan lany akinek kell egy komolyabb pasi mert mar felnott nove valt
2010. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát barát inkább de úgy döntöttem este bevallom neki mit érzek mert már szerintem biztos gyanakszik...Utolsó hát figyelj múltkor mentünk a városba és látunk egy 14 éves srácot egy kb 17 éves lánnyal én meg mondtam neki,hogy azért ezek milyenek már együtt kíváncsi voltam mit mond rá azt mondta,hogy:A kor nem számít ha jól kijönnek. Aztán témát váltottunk..
2010. júl. 11. 14:11
 4/11 anonim válasza:
figyi sztem is kérdez rá hogy mi lesz lesz ami lesz tom nem segítetem olyan sokat de ez a te dolgod
2010. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem ennilehet esélyed =)

én 20 éves lány vagyok és egy nálam jóval fiatalabb srác a párom =) nincs ebben semmi rossz, ha a két fél jól kijön egymással és kellően toleránsak egymással =)

sok sikert^^

2010. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb haverom járt egy ideig egy 18 éves lánnyal, mikor 15 éves volt. Egyáltalán nem gáz, csak akkor ha te érzed annak.
2010. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem érzem annak:D Ma voltunk 6 an városba és kézen fogva mászkáltunk de nem mondott semmit csak úgy mentünk...Meg voltunk fönt náluk beszélgetni aztán ágyba egymást dereket fogva feküdtünk és úgy beszéltünk...Ma biztos elmondom neki msn-en ott 5 ember előtt nem akartam..
2010. júl. 12. 00:18
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát elmondtam neki..:) Azt mondta hogy:

figyi

kiba*otul megszerettelek

és az egyik legjobb barátom vagy sőt fiúk közül a legjobb

de itt van ez a korkülönbség is ami téged tudom h nem érdekel és talán engem se

de jobban szeretlek annál h így elbasszuk ezt a dolgot mert ha lenne is blőle valami nem valószínü h életünk végéig kitartana és utána mindennek vége mert nem lesz ugyanaz mint előtte... Elkezdtem oltogatni,hogy ha vége lenne valamiért akkor ugyan úgy megmaradhatna a jó barátság sőt még jobb is lehet emiatt azt mondta,hogy holnapra átgondolja most álmos és lelépett:S Mit gondoltok? Én nagyon izgulok..

2010. júl. 12. 01:57
 9/11 anonim válasza:
hát attól függ nekem már sokszor volt úgy h majd holnapra átgondolja de nem lett belölle semmi :S de remélem te több sikerrel jársz majd
2010. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 19 éves leszek, lány vagyok. A barátom most 16. Szóval a mi történetünk is ilyen. Én azt mondom hogy hajrá mert nekem nagyon megérte. A barátom sokat kínlódott értem, egy majdnem 2 éves kapcsolatból léptem ki, részben miatta is, mert nekem Ő kellett, és Vele éreztem igazán jól magam. Ugyanúgy kijöttünk ahogyan ti is. Ha jól kijöttök, akkor nem érdekes hogy ki hány éves, ha meg nem is látszik, másokat sem fog zavarni. Hallani nagyobb korkülönbségről és szintén működő párkapcsolatról is. :)
2010. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!