Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mekkora az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az esélye annak h most majd ő rám ír?

Figyelt kérdés

van egy srác, aki eléggé tetszik, és elméletileg én is tetszem neki, vagy legalábbis mások szerint. Az a baj, csak h egy éve én már visszautasítottam..

Most mégis vettem a bátorságot, és nagy nehezen ráírtam msn-en.. tök jól elbeszélgettünk, és elég sokáig is. Nem szeretnék többet én ráírni, nehogy túl nyomulósnak tűnjek. Szerintetek bejöhet az az elv, h most ő majd arra vár h írok neki, de mivel nem fogok ezért majd akkor talán ő?


2011. szept. 24. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj te, ilyen nincs hogy túl nyomulós, nem fog írni mert lekoptattad, de ne írj neki ha nem akarsz, akkor majd más csaj ír neki aki nem ilyen hülye és vele jön össze, ahogy érzed.

21f

2011. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már dobtad én 0% esélyt adnék arra, hogy rádirjak. Szóval késő bánat. Talán még jóvá teheted, ha probálkozol és megbecsülöd. De szerintem úgyis az lesz a vége, hogy eldobod, mint egy rongyot, beletörlöd a lábad és még le is köpöd.
2011. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elutasítottad már egyszer, nem hiszem, hogy lenne bátorsága rád írni. Neked kell lépni, nem fog túl nyomulósnak tartani, szerintem eleinte nem fogja érteni, hogy most miért kezdeményezel, ha elutasítottad, de ha kitartó vagy, akkor összejön.
2011. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ebben az esetben ha valamit akarsz neked kell lépned! egyszer visszautasítottad, innen kezdve még ha úgy érezné, hogy te most ismerkedni szeretnél vele akkor sem fog lépni.

ha beszélgetni akarsz vele akkor írsz! ennyi.

2011. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!