Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnánk 4en egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnánk 4en egy sátorban éjjel? Programok?

Figyelt kérdés

Holnap sátrazok a barátommal(pasimmal), a legjobb bnőmmel, és az ő barátjával(pasijával). Este 9 körül végzünk is a sátor felállításával, aztán kajálunk, és utána kéne még pár program. Gondoltunk a filmnézésre, de vhogy nincs hozzá kedvünk. Mit tudtok javasolni? Mit lehet egy sátorban éjjel csinálni 4esben? Csak normális válaszokat várok, köszi.

17/L (többiek: 18/F, 17/F, 16/L)


2010. júl. 11. 13:57
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Sokan írjátok a gruppent... a bnőm pasija az én közeli rokonom csak úgy mellékesen.

És tényleg nem lesz szalonnasütés... bográcsozás lesz.

Nem mindenki ugyanolyan - szerencsére. Miért baj az, ha az udvarunkban sátrazunk??? Augusztusban megyünk a Balcsira is sátrazni, de most ez van közel, ez van kéznél, nekünk ez is tökéletesen megfelel.

2010. júl. 11. 16:36
 32/37 anonim ***** válasza:

Az szerintem teljesen oké, hogy nem akartok cigizni, füvezni, gruppenben szex-elni, stb.


Na de egy csepp pia sem?! Én mikor 10 éves voltam, akkor is ihattam egy pohárka bort, és nem lett semmi bajom. Igy csak arról fog szólni a sátrazásotok, hogy kimentek az udvarra, felveritek a sátrat, esztek és lefekszetek. Ez igazán meg lehet csinálni sátor nélkül is a házban - vacsora és alvás -, és egy gonddal kevesebb. Szerintem az teljesen oké, hogy 16-18 évesen megisztok egy pohár bort. Nem 10 üveget javasolt senki, hanem egy pohárkát, és amelett el lehet story-zgatni, jó a hangulat, stb.


Mást nem nagyon lehet csinálni sátrazáskor, mint amiket leírtunk már ide (kaja, pia, zene, társasjátékok, hülyülés, esetleg szex)! Ezt szokták csinálni az emberek sátrazáskor és táborokban. ;) A vacsora + lefekvésben nincs semmi izgalmas, az mindennapi.

De azért jó "sátrazást" nektek, ti tudjátok, hogy mit akartok csinálni...


(16/F)

2010. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ez nem kifogás. Akkor nem kell szexelned a fiúval, ha rokonod. Elég, ha mindkét lányt a saját párja kezelgeti, de a lányok még egymást is.

Vagy az is "elég", ha a két pár egymás mellett szexszel, de a pár tagjai a másik pár tagjaihoz nem nyúlnak, csak nézik egymást.

2010. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem kell hozzá bor se, hogy jó legyen a hangulat. Azért kösz.:D
2010. júl. 11. 16:58
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát hűű látom mindenféle kérdés érkezett:D Jó, hogy vannak még olyan fiatalok mint Ti a mi társaságunkon is kívül. Mi sem vagyunk atomfizikusok, de hasonló a mentalitásunk.


Tehát gondolom valamilyen párkapcsolati játék tanácsot szeretnél:)


Szerintem ti magatoknak csináljatok társast, kártyákra írjatok olyan kérdéseket amiket csak ti tudhattok a másikról vgay csak nagyon kevesen. Jó úgy is ha lányok vannak fiúk ellen, de kapcsolat összetartó lehet a párok vesznek részt a játákban.


Meg lehet bolondítani olyanokkal, hogy mondjuk megszámozzátok a kártyákat és nem húzni kell, hanem piramisba állítotok fel sörösüvegeket/flakonokat és egy szivacslabdával el kell találni. Azt húzod amennyit levertetek.


Időigényes megcsinálni de szerintem emlékezetes marad örökre az biztos. De szerintem simán jó lehet az olyan is, hogy bújocskáztos csapatban a sötétben(bár nem tudom mekkora a kertetek) vagy ételeket adtok egymás szájába és ki kell találni mi az.


Találjátok fel magatokat, annyi mindent lehet csinálni, hogy jól érezzétek magatokat!:))


L/18

2010. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Végre egy hasznos válasz!:)

Köszönöm szépen.:)

A bújócskázás sötétben az udvaron jó ötlet.:D Főleg hogy félünk a sötétben.:D Nah erre kiváncsi leszek... :)(elég nagy az udvarunk hozzá:)) Köszi.

2010. júl. 11. 17:59
 37/37 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hát én nem találok semmi rosszat a ti gondolkodásotokba.

Am én is szoktam ilyen sátrazós dolgokat minden évben,ilyenkor főzök a társaságnak bográcsba,beszélgetünk,viszont nálunk vannak olyanok h bor,hubi,meg vizipipa,cigi,stb..de egy ilyen este pl az üvegezés sem rossz:Dvoltam már olyan sátrazáson hol nem volt se pia se semmi,kivéve a saját cigim:D

Jó szórakozást az estéhez;)

2010. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!