Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnánk 4en egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnánk 4en egy sátorban éjjel? Programok?

Figyelt kérdés

Holnap sátrazok a barátommal(pasimmal), a legjobb bnőmmel, és az ő barátjával(pasijával). Este 9 körül végzünk is a sátor felállításával, aztán kajálunk, és utána kéne még pár program. Gondoltunk a filmnézésre, de vhogy nincs hozzá kedvünk. Mit tudtok javasolni? Mit lehet egy sátorban éjjel csinálni 4esben? Csak normális válaszokat várok, köszi.

17/L (többiek: 18/F, 17/F, 16/L)


2010. júl. 11. 13:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

egyet értek 14:07-tel.

egy sátorozás kb arról szól, hogy a tábortűznél isznak cigiznek beszélgetnek, jót buliznak. a titok: jó pia, jó arcok. és utána mehet a szex, olyan bulit csináltok majd hogy biztos egész életetekben emlékezni fogtok rá:P

L/19

persze ahhoz olyan emberekre van szükség. mert pl 4 atomfizikus nemfog vedelni/cigizni/ részegen szexelni :/

2010. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
14:14! Nem vagyunk atomfizikusok, de nem fogjuk leinni magunkat, és egyikünk se cigizik, nameg a szex se jöhet még szóba. Ettől még ugyanúgy jól tudjuk érezni magunkat, sőt, még jobban, és még emlékezni is fogunk rá. Azért kösz az ötleteket, de nálunk nem ilyenekről szól egy sátrazás.
2010. júl. 11. 14:19
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Jé...ha tudod miről szól a sátrazásotok, akkor miért kérsz tanácsot itt? Nem tudom mi baj volt a válasszal. Nem volt benne semmi bántó! Ha isztok alkoholt, s nem is cigiztek, s szex is kizárva, akkor marad sz össze többi. Mondjuk az alvás...
2010. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Kindermachen!


Vigyetek laptopot és csézzetek.

2010. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
51%
Közös programként tudom ajánlani hogy gondolkodjatok el, így mi értelme van az életeteknek :(
2010. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
am hol satraztok? mert azt mondtad h filmeznetek. az nem satrazos program. este 4en a szobaban, az filmezos. ha tabortuzeztek, akkor szalonnasutes, tarsasjatek (pl activtity), kartyazas. attol h nem akartok inni, egy konnyu vorosbor a szalonna melle belefer. attol sztem nem alltok fejre. kartyazhattok. ha valaki tud gitarozni es van is neki, vigye el.
2010. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
De most mégis mit vársz? A szerelem/szex kategóriába teszed föl a kérdést, hogy éjjel 4-en egy sátorban, szerinted mégis mire asszociál a legtöbb ember?! :) Ha ennyire ötlettelenek vagytok mindannyian, akkor minek mentek sátrazni, maradjatok otthon, és aludjatok.
2010. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
52%

hmm 14:14es vagyok, veletek sem mennék sátrazni:D jó ok szexre még nem került sor de akkor is, nem vagytok ti kicsit uncsik? én sem szoktam annyit inni hogy ne emlékezzek másnap, tudod van egy szint, a becsiccsentés. tudod arról szól hogy kellemesen érzed magad, jókat röhögsz de tudod kontrollálni magad. pl a boros válasz pont ezt idézné elő.

am meg akkor marad a tábortűz+kaja+vörösbor(próbáljátok ki 1szer, talán pont akkor, mit veszítetek?!)+ beszélgetés, majd alvás.

jó szórakozást.

2010. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

14:02-es vagyok

Nos igen, azok mellett, amiket leírtam, érkezett még néhány tanács, ami szerintem is egész jó.

Pl. sátrazásnál a tábortűz, gitározás és éneklés, iszogatás, stb. egész jó "program". Az iszogatás alatt pedig nem azt értjük (legalábbis én nem), hogy seggrészegre isszátok magatokat, hanem 1 doboz sör/1 kis pohár bor mellett egész jól el lehet dumálgatni... Aztán ha elfáradtok akkor a sátorban lehet társasozni, amint már írtam, vagy szintén dumálni. :) Ennél már csak az lehet jobb, ha van a közelben medence, akkor ott lehet úszkálni is. ;)

2010. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

A srácok is úgy gondolják, hogy szex kizárva?

Én rátok gyújtanám a sátrat a helyükben, az biztos!

2010. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!