Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem zavarná a párotokat, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavarná a párotokat, ha a munkátok a találkozók, közös programok "rovására" menne?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy megkapok egy szállodai állást. Heti 6 nap, 10-12 órát kell majd dolgoznom.

Amikor meséltem a barátomnak, csak annyit mondott, hogy na jól van, végre lesz pénzed. Ez volt tegnap, azóta egyszer sem mondta, hogy milyen rossz, hogy nem tudunk majd annyit találkozni és beszélni, mint korábban.

Lehet én fújom fel, de eléggé rosszul esik. Olyan, mintha őt az sem zavarná, ha egy hónapban kétszer találkoznánk.


2011. ápr. 18. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szerintem ő ebbe még nem gondolt bele. De most ha azt mondta volna miért mész dolgozni az sem tetszett volna.

Majd leesik neki ha nem leszel mindig olyan fitt mikor vele vagy, esetleg kevesebb szex lesz.

2011. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Szeretnéd az állást, de azt is szeretnéd, hogy ez fájjon a barátodnak és mérges legyen érte.

Ahelyett, hogy örülnél, hogy tolerálja.

Én nő vagyok, de néha egyszerűen nem értem ezeket a faramuci logikai bukfenceket.

2011. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sem értelek. Ha egy kapcsolat jó,akkor ki kell bírnia,hogy hetente csak egyszer találkoztok. Sok házaspár van,akik még ennél is kevesebbet találkoznak,és mégis rendben van minden.
2011. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Antóniaa ***** válasza:
Szerintem tényleg felfújod... Ha biztos a kapcsolatotok, egy darabíg lehet csinálni. Aztán közben nézhetsz más munka után, ahol barátibb a beosztás...
2011. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak régen napi szinten beszéltünk, hetente többször találkoztunk. Azt az egy szabadnapot pedig nem mindig tudom majd vele tölteni, mert haza kell hetente-kéthetente utaznom. Ezért írtam, hogy havi néhány találkozó lesz csak a dologból.
2011. ápr. 18. 11:05
 6/16 anonim ***** válasza:

Te fújod fel.

Örülj neki, hogy van állásod.

Ha pedig sokszor leszel fáradt, vond be a házimunkába!

2011. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt.
2011. ápr. 18. 11:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne vonj le elhamarkodott következtetéseket! Reakciója nem biztos, hogy arra utal, hogy nem érdekled annyira. Lehet,pont úgy van vele, hogy szeret Téged, és noha sajnálja,hogy kevesebbet lesztek együtt,nem akar a munkahelyi érvényesülésednek, anyagi előmenetelednek útjába állni. Legjobb lenne őszintén megbeszélnetek, ki mit gondol a dologról.
2011. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is gondolt rá, csak nem mondta. Ha mondja az teljesen úgy jön ki mintha megkérne, hogy ne menj el dolgozni. Illetve, hogy csak magával foglalkozik, hogy vele mi lesz amíg te dolgozol.
2011. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért örül, hogy lesz pénzed, mert így akár össze is költözhettek.
2011. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!