Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem zavarná a párotokat, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavarná a párotokat, ha a munkátok a találkozók, közös programok "rovására" menne?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy megkapok egy szállodai állást. Heti 6 nap, 10-12 órát kell majd dolgoznom.

Amikor meséltem a barátomnak, csak annyit mondott, hogy na jól van, végre lesz pénzed. Ez volt tegnap, azóta egyszer sem mondta, hogy milyen rossz, hogy nem tudunk majd annyit találkozni és beszélni, mint korábban.

Lehet én fújom fel, de eléggé rosszul esik. Olyan, mintha őt az sem zavarná, ha egy hónapban kétszer találkoznánk.


2011. ápr. 18. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Addig jó, míg nem zavarja.


Ha elkezdené szóvátenni, mit tennél? Otthagynád az állásodat? Nem hiszem..


Veszekedni akarsz? Azt sem hiszem...


Akkor örülj, hogy tolerálja.

2011. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

mi az hogy a heti egy szabadnapot??? szóval, ha melózól az nap már nem is vagy a baratodra kivancsi?

meg hogy régen napi szinten beszéltetek... mostnem? pedig még nem is dolgozol ott... hogy is van ez akkor?

jah és a telefont nem ismeritek?

2011. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ez nevetséges..
2011. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Késő este fogok hazaérni, főleg, hogy utazni is kell. Éjfélkor kellene találkoznom vele? Ennyi munka után, örülni fogok, hogy el tudok mászni az ágyig. Szóval a hétköznap ki van lőve. Beszélgetni néha lehet, de ez egy pörgős, fizikai munka, nem lehet lébecolni és csak úgy napi 1 órát telefonálni munkaidőben.


Mindegy, ezek szerint biztos én ragálom túl.

2011. ápr. 18. 11:41
 15/16 anonim válasza:
egyszeruen te nem is szereted a barátodat ez a bajod!! és tulajdonképpen te nem akarod őt látni, nem is neki van veled baja... szerintem jobb, ha nem kinzod tovább a fiut és a heti 1 szabadnapon pedig felkereshetnél egy pszichologust
2011. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A párom se szól ha túlórázom vag yha neki olyan abeosztása h. keveset talizunk.Úgy is beszélünk és találkozunk minden nap.Amúgy nem minden ember egyforma.Én pl.minden időt kihasználok h. lássam a páromat,de ha én nem mondom akkor ő pl. fel se keltene ha hazaér éjszaka.De nem neheztelek rá,mert ő ilyen.Biztos úgy van vele, h. most ez egy ilyen időszak de ez se tart örökké.
2011. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!