Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnánk 4en egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnánk 4en egy sátorban éjjel? Programok?

Figyelt kérdés

Holnap sátrazok a barátommal(pasimmal), a legjobb bnőmmel, és az ő barátjával(pasijával). Este 9 körül végzünk is a sátor felállításával, aztán kajálunk, és utána kéne még pár program. Gondoltunk a filmnézésre, de vhogy nincs hozzá kedvünk. Mit tudtok javasolni? Mit lehet egy sátorban éjjel csinálni 4esben? Csak normális válaszokat várok, köszi.

17/L (többiek: 18/F, 17/F, 16/L)


2010. júl. 11. 13:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Aham, ha jól emlékszem néhány üveg sört írtam...Attól még nem lehet segg részeg senki...

De, ők tudják! Mondjuk ja! Ha a kertetek végén lesz a sátras buli, vagy az udvarban, az egy más aspektus...

:-)

2010. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
üvegezzetek, gyujtsatok fel egy erdőt, füvezzetek, igyatok aluminiumot, jólesz..
2010. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Látom már, hogy itt nem kapok számomra hasznos választ. A sört nem szeretjük, és minek igyunk pár üveg sört, vagy bort? Abba mi a jó? Én a colát is ugyanúgy szeretem. Attól még hogy nem iszunk alkoholt, nem cigizünk, és nem szexelünk, nem vagyunk lúzerek.:D Tudom, hogy már az vált általánossá, ha valaki már 14 éves korától csinálja mindegyiket, de mi nem ilyenek vagyunk... Bocs, ha valakinek ez fáj, de ez van. Mi így is jól elvagyunk. Azért ebben a kategóriában tettem fel a kérdést, mert párkapcsolatban élünk mindannyian, és valami olyasmi játékot akartam találni, ami ezzel összefügg (nem szex, nem gruppen). Amúgy az udvarunkon sátrazunk, más hely nincs is errefelé ahol lehetne, max az erdő, az biztos izgi lenne, de nekünk megfelel ez is... legalább minden közel van.

Na kösz a semmit.

2010. júl. 11. 15:19
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom, mégis mit vártál ???

egy sátorozás pont arról szól, amiket leírtak előttem, hogy tüzet raktok, szalonnát sütöttök, isztok egy üveg bort, hogy oldódjon a hangulat és beszélgettek , meséltek titkos vágyaitokról stb.

ha se pia, se szex , akkor nem tudom,végülis jól lehet érezni magatokat, de nem sok mindent lehet ezeken kívűl egy sátorban csinálni :)

2010. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Udvarunkon...

Miért nem ezzel kezdted?

Akkor tök cuki lehet, ha ország város, fiú, lányt játszotok.

Vagy Autós kártyáznak a fiúk, ti pedig Barbie-t öltöztettek.Versenyre!!!

Vagy izgi lehet a, süti evő verseny.

vagy buborékfújó verseny.

Vagy kő papír olló.

Van egy csomó dolog!

2010. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy egyedül maradsz...

Biztos, hogy a többieket anyu elengedi?

2010. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Hát ezen most kifeküdtem... xD

Sátrazás bnőmmel és a bnőm bnőjével meg a pasijával a következő képpen zajlott.:D

elkértem apámtol a kocsit. kimentünk a falu szélére...kb 2-3km-re a falutol felvertük a sátrat csajok csináltak kaját...mi meg csináltuk a tábortüzet.:D

este kajáltunk kocsiba szolt a zene...iszogattunk...este pesig egy oriási orgia.:D 4esben.:D

szval nemtom h mit akartok.:D

17/F, 16/L, 18/F Én.:D 17/L bnőm.:D

2010. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

en probaltam a hulyeseg mellett normalis lenni. igy nehez. ma mar kell az izgalom. elismerem, nem kell tulzasba vinni, koran kezdeni, mint pl. szex, alkoholfogyasztas, na de mar 17 evesek vagytok. teljesen normalis lenne. nem eroltetem h dugjatok, ha nem akartok. jogotok van eldonteni.

de komolyan udvarban satorozni? amikor kozel a wc, a furdoszoba, gondolom nem rakhattok tuzet a szomszedok, stb miatt. lehet h 12-13 evesen meg normalis,aranyos, kisgyerek kimegy a pajtasokkal egy ejszakara, a szulok az ablakbol figyelik. leirtunk gyakorlatilag mindent, mit lehet csinalni. alkohol kihuzva, ahogy a szex, a tuzrakas, a cigizes(azt megertem:)), szalonnasutes sem lesz gondolom,mert eddig egyikotok sem csinalta, es nem most fogtok hozzakezdeni. ne satrazzatok! keressetek filmeket, amiben nincs szex, se cigi, se eroszak, se alkohol. meg a vegen valamelyiket megkivanjatok. igyatok kolat, egyetek chipset, beszelgessetek, h milyen volt a suli, az orak, a tz-k, mit vartok osszel. de mindenki legyen otthon legkesobb este 10re.

nem akartam bunko lenni, de kicsit sikerult. elismerem, voltak idiota otletek, de meg a normalisak sem tetszettek, most mit varsz?

2010. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
de aranyos ez a kérdés:Dbújjatok össze 4esben és meséljetek 1másnak jó kis izgi sztorikat,esetleg szalonna sütés a sátor előtt vagy vmi hasonlók.:)
2010. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
69%
én ilyen helyzetben lennék, egy gruppen simán mehetne :)
2010. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!