Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Már 20 is elmúltam és még soha nem volt barátnőm, és mostanában kezdem azt érezni, hogy soha nem is lesz. Eddg azoknál a lányoknál, akiknél bepróbálkoztam, mind azt mondták, hogy csúnya vagyok, egy olyan lány volt, aki szerint helyes vagyok, csak túl messze laktunk egymástól. Bár szerintem csak nem akart megbántani...

Aztán most van egy lány, aki nagyon tetszik, igaz 3 évvel fiatalabb, és amennyire én tudom ő is hasonló helyzetben van, mint én, de én még ahhoz is nyomi vagyok, hogy bepróbálkozzak nála. Ha meglátom egyszerűen leblokkolok, úgy ver a szívem, hogy az nemigaz.

De lassan kezdek beletörődi abba, hogy soha nem lesz barátnőm, csak néha elég rossz érzés, mikor belegondolok, hogy az egész életemet magányosan élem majd le.


2010. júl. 11. 01:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%

akkor emeld föl a segged a gép elöl, igyál meg két felest, és hívd föl a csajt, vagy menj el hozzá MOST.

Ha ennyire tutyimutyi vagy, hogy "jaj, félek megszólítani", tényleg sosem lesz csajod....

2010. júl. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá, hogy úgyis nyomi vagy és úgyse lesz csajod, akkor igen, lehetséges, hogy tényleg nem lesz.
2010. júl. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Én is ebben e helyzetben vagyok, próbálkoztam már 1-2 lánynál de egyiknek se kellettem, soha nem tetszettem senkinek, vagyis volt egy valaki akinek bejöttem de furcsa módon nem akart velem összejönni.

De van nálunk rosszabb is. Ismerek egy 20 éves fiút aki olyan ronda hogy akár hova megy, mindenhol kinevetik a kinézete miatt. Esélye sincs csajozni mert se humora, se pénze és még ronda is. Nem szellemi fogyatékos mert van már szakmája.

2010. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 éves vagyok és még nem volt barátnőm.

Bár most van egy csaj akivel ismerkedek, neten ismertem meg, randiztunk is már. Szeretnék nagyon összejönni vele.

Ha nem sikerül nagyon össze leszek törve, mert nincs más lehetőségem mást felszedni.

Engem is kiröhögnek sokan, mert nagy az orrom de ezzel sajnos pénz hiányában nem tudok mit kezdeni pedig megműttetném. Bár egy normális csaj nem csak a külsőt nézi.

2010. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
sztem az az örömlűnyos dolog egy rossz vicc... most komolyan, idáig süllyedtünk????? elmész bulizni és ingyen megvan!
2010. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
nézd meg a Bunkó vagyok így hódítok c. filmet, sztem nagyon sokat lehet tanulni belőle az olyanoknak, mint te!
2010. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%

Én is 20 éves vagyok. Csúnyának nem nevezném magamat.

A szociális készségeimmel sincsen probléma.

Egyszerűen a társasági életemmel van probléma.

Mindenki bulizik,iszik-hányik-belefekszik stb. Ez nekem sajnos nem okoz örömöt.

Én csupán pár emberrel be szeretnék néha ülni valahova, vagy elmenni és lökni párat egy billiárdasztalon, moziba menni xy...

De ilyen nincsen a környezetemben. Meg vagyok lőve?

2012. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 SzarokRája válasza:
100%
Haver, önbizalom a kulcsszó... Ha nincs önbizalmad, akkor játszd meg, hogy van... Nem kell jól kinézned, nem kell gazdag legyél, csak legyen önbizalmad... Adok pár tippet, ha érdekel...
2013. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 bit123bit ***** válasza:
Kérdező, így lassan 10 év elteltével hogy alakultak végül a dolgok? Lett végül barátnőd?
2020. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Utolsó erre én is kíváncsi lennék
2021. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!