Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem így barátnőm?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátnőm, nem is vettem észre, hogy tetszenék valakinek, gondolom azért, mert ronda vagyok mint a bűn. Van, hogy elmegyek egy lánycsorda mellett, akkor ki is nevetnek. Nincs egy lány ismerősöm se, már nagyon régen beszéltem lánnyal. Bulizni nem járok, mert nem szeretek, és inkább melózok amikor tudok. Már anyám is mondogatja, hogy nem lehet örökké matyizni, mennyek el a haverokkal ide-oda, még pénzt is ad rá, de én biztos hogy nem megyek. Ismerkedés buszon, utcán kizárt, mert nem mernék megszólítani senkit, amúgy meg kocsival/motorral megyek mindenhova. Tudom, ne várjak a csodára meg hogy bekopognak az ajtón stb. 18F
2011. szept. 18. 01:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
hát mondjuk nem halnál bele ha el kéne menni bulizni vagy ilyenek szerintem mert ha nem teszel azért semmit h legyen barátnőd ezt nagyon nehéz elérni (h legyen) és szerintem nincs olyan h csúnya ember mindenkinek más jön be lehet hogyha 1-szer is elmennél bulizni találkoznál a "nagy Ő vel" veszíteni semmit nem veszítesz és nyugi nem vagy egyedül nem csak neked nincs barátnőd... :D
2011. szept. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem halnék bele, már egy ideje mondogatom, hogy na most megyek, de mégse:D Ha sok ember van körülöttem akkor leblokkolok. Ha nem vagyok csúnya, akkor miért röhögnek ki? Már mások is mondták, hogy csúnya vagyok, pont ezért fosok elmenni valahova, vagy odamenni egy lányhoz. Most már kezdem lesz*rni az egészet, és azon goldolkozok, hogy milyen előnyei vannak az egyedüllétnek.
2011. szept. 18. 01:52
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátnőm, pedig már 21 éves vagyok.


Én sem próbálkoztam, többnyire otthon ültem, csak mostanság kezdem érezni, mennyire vágyom egy lányra, akivel ott lennénk egymásnak. Miért nem hamarabb jöttem rá, hogy ez a legfontosabb célom és vágyam?


Fáj, hogy nincs senkim, szó szerint mintha hiányozna egy testrészem, ami nagyon fontos lenne az életemhez...

2011. szept. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ha nem teszel ellene semmit csak sodródsz az árral ne várd hogy jobbra fordul, mindenképpen változnod kell, sokkal inkább társaságinak kell lenned, mert ha így jönnél össze egy lánnyal az a kapcsolat nem sokáig tartana.. légy bátor, menj el haverokkal bulizni, ha meg nincs hozzá kedved majd a pia segít, és egy idő után megkedveled, ott új embereket is megismerhetsz és nem egy lány ismerősöd lehet
2011. szept. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát ja ezeket mondani könnyű, de megvalósítani nehéz(nekem):D Azt nem írtam, tavaly próbálkoztam egy lánynál, jól nézett ki meg minden, beszélgettünk, már örültem, hogy végre lesz bnőm. Másnap beszéltem haverommal, aki ismeri látásból, és kiderült, hogy cigány. Megnéztem facen, az ismerősei tele voltak cigánnyal, meg az annyán is látszott, hogy koszos, de a lányon nem. Na akkor kész voltam, ilyen nincs:D Utána nem győztem elhajtani amikor akart jönni beszélgetni. Ez volt az egyetlen próbálkozásom.
2011. szept. 18. 02:13
 6/17 anonim ***** válasza:
hát ha mindig ezt mondogatod hogy könnyű mondani stb akkor lényegtelen az egész, ha nem leszel elég tökös és nem teszel magadért akkor az élet nem csak ezen terén nem fogsz sikerrel járni
2011. szept. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

lánycsorda, mi?

és még rasszista is vagy

jobb is, ha egyedül maradsz, ne szaporodj.

2011. szept. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át érdekelnek e egyáltalán a lányok, vagy érdekel e egyáltalán maga az élet. Ha igen akkor tegyél érte, ha nem akkor ne tegyé. Senkinek is jó lenni egyébként, nagy tévhit és hazugság az, hogy nem.
2011. szept. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
02:29-nek. Mit nem értesz azon, hogy lánycsorda? Azt jelenti, hogy sok lány meg egyszerre. És igen, rasszista vagyok. Egy magyar utálja a cigányokat egyből leszedik a fejét, de azzal nem foglalkoznak, hogy a cigányok nagy része utálja a magyarokat. De hát joga van mindenkinek utálni a másikat, van aki engem is utál azért, mert sváb vagyok. És? Utáljon. Na mindegy, nem ez a kérdés.
2011. szept. 18. 02:53
 10/17 A kérdező kommentje:
Attól még mert nincs barátnőm, egy senki vagyok, meg nem lehetek sikeres? Ez hülyeség.
2011. szept. 18. 02:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!