Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem így barátnőm?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátnőm, nem is vettem észre, hogy tetszenék valakinek, gondolom azért, mert ronda vagyok mint a bűn. Van, hogy elmegyek egy lánycsorda mellett, akkor ki is nevetnek. Nincs egy lány ismerősöm se, már nagyon régen beszéltem lánnyal. Bulizni nem járok, mert nem szeretek, és inkább melózok amikor tudok. Már anyám is mondogatja, hogy nem lehet örökké matyizni, mennyek el a haverokkal ide-oda, még pénzt is ad rá, de én biztos hogy nem megyek. Ismerkedés buszon, utcán kizárt, mert nem mernék megszólítani senkit, amúgy meg kocsival/motorral megyek mindenhova. Tudom, ne várjak a csodára meg hogy bekopognak az ajtón stb. 18F
2011. szept. 18. 01:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha rasszista vagy, próbálkozz meg egy skinhead csoportba? ezt komolyan mondom...láttam már nagyon szép skinhead csajokat, és nem vitték túlzásba a skinheadséget:)
2011. szept. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

02:59

Annyira egy hullámhosszon vagytok a kérdezővel, titeket egymásnak teremtett a sors, ne bajlódjatok a lányokkal, olyan szépek lennétek együtt.. :DD

2011. szept. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja azt hiszem. Inkább matyizok halálomig, minthogy b*zi legyek.
2011. szept. 18. 03:55
 14/17 anonim ***** válasza:
NEM TAGADHATOD MEG ÖNMAGAD
2011. szept. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

3 betűt mondanék amit beírsz a googlébe, és tanulsz, vagy örökké egy vesztes maradsz:


PUA

2011. szept. 18. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezt a csúnya vagyok témát el kell felejteni.

Nekem az összes barátnőm, sőt még itthon apám is azt mondja hogy a fiú, akit szeretek "csúnya".Senkinek sem tetszik, csak nekem.Ezzel nem azt akarom mondani neked, hogy ha csúnya vagy akkor is lehet barátnőd.Hanem hogy mindenkinek más tetszik, más szemmel nézik a lányok az egyes fiúkat.Ráadásul az én párom félénk is, és az elején nem is mert hozzámszólni sem.Sok év után tudta csak elmondani hogy szeret.

Egyszóval, nem számít ha félénkebb vagy, és mások szerint kevésbé jóképű.Olyan nincs, hogy senkinek sem fogsz tetszeni.

Sok sikert!:)

2011. szept. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem a külsőd hanem a kisugárzásod taszítja a lányokat. Szerintem nagyon kevés lány van, akinek ha be is jönnél, huzamosabb ideig el tudna viselni.
2011. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!