Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell valaki emlékét is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell valaki emlékét is kitörölnöd? és ha ismét látom az utcán mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítás után felfogtam a dolgot, éltem vígan stb. De 4 hónap után fájt az emléke stb. És úgy éreztem, hogy még szeretem. Pia nem megoldás, mert stresszes leszek tőle, és sírógörcs. Haverok problémáznak. Nők elutasítják a közeledésemet. Új hobbit probáltam. Meg minden egyebet. Azt mondják majd az idő. Előtte nagyon jó barátság volt, mielőtt megpróbáltuk volna. Úgy gondoltam, ha férfias leszek, akkor lesz ismét esély. De sikeresen megalázkodtam, így soha többé. Barátságot igyekszem megszakítani. Én nem akarok csak haveri szinten maradni sem, hogy néha megkérdezük mi újság a másikkal, és 4-5 mondattal el van intézve az egész egy félévben :-D. Egész egyszerűen nem akarok iránta érezni semmit, mégha az utcán is meglátom, szónélkül elmenni mellette stb. Minden érzelem nélkül. Örökre elfelejteni.

Az a baj, őt a hibáiért is szerettem... sajnos... És szeretnék épp lélekkel kijönni az egészből, ezért nem akarom, hogy bennem éljen, mintha sosem létezett volna :-) túl akarok lépni rajta.


2010. júl. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ha másba leszel szerelmes, akkor elfelejted
2010. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de úgy szeretném ahogy mindig is elhagytak, 2-3 hét múlva már eszükbe se jutottam (mert hát vannak hibáim :)).
2010. júl. 10. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:

teljesen elfelejteni sosem fogod, de lehet h lesz olyan h már nem fáj az emléke.

ha majd találsz valakit,akit majdnem annyira tudsz majd szeretni és viszonozni fogják akkor fogod csak igazán túltenni magad rajta.


tudom h rossz most, de talán kicsit vigasztal h ami nem öl meg az megerősít

2010. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én akkor is elakarom felejteni :-). Ami nem öl meg az megerősít mondják, na nekem nem ez az első, hogy elhagynak egy hibám miatt, és ez a mondat sajnos nem vigasztal. Ha már altatót kellett néha szednem. Önsajnálat befejezve
2010. júl. 10. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!