Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még mindig őriz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még mindig őriz a volt barátnőjéről "emléket"! Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

A párom kamionozik. Most is éppen kinnt van külföldön.1 éve vagyunk együtt, kulcsot már régen kaptam a lakásához, májusban költözünk össze. Ma elmentem,hogy kitakarítsak,ablakpucolás,lambéria takarítás,függöny mosás stb... Lementem a pincébe,hogy felhozza a felmosót és láttam,hogy ki van akasztva egy "Anita" nevű (történetesen a volt bnője,13évig voltak,éltek együtt) lógos izé. Nemtudom a pontos nevét, amit a kamionok ablakára szoktak nevekkel kiakasztani. A párom kb 1hónapja szanálta szét a kamionos cuccokat, de akkor kidobhatta volna,ehelyett ő félretette...Írtam neki sms-t is,melyben közöltem,hogy láttam megvan még az Anita nevű szarja és hogy én már a helyében régen kidobtam volna,de igaza van, tartsa meg,hátha szükség lesz még rá...:( Gondolom most ő van megsértődve,mert nem is válaszolt:(

Túlreagáltam?


2010. ápr. 9. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túlreagáltad. Azt kellett volna látnod,hogy nem a lakásban,hanem a pincében van. 13 év nem telik el nyomtalanul,ha beledöglesz,akkor is emlékezni fog rá,míg él. Ezt tiszteletben kell tartani. Hiba volt szemrehányó sms-t írni neki..
2010. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen.Azthiszem, csak megerősítésre volt szükségem abban,hogy tényleg túlreagáltam...Már belátom...Csak későn...De annyira bemérgesedtem:(
2010. ápr. 9. 21:51
 3/12 Beviz Elek ***** válasza:

16 évesen kaptam az akkori barátnőmtől egy plüssmacit. Rá 1 hónapra szakítottunk. Azóta az asztalon van. Igaz, hogy azóta jártunk megint 2 hetet, de összesen majdnem 4 éve van ez meg. Közben voltak más barátnőim is, de a macit kinthagytam végig. Most is itt van a monitor mellett. Semmit nem érzek már a lány iránt, de egy emléknek azért megmaradhat. Szerintem egy 13 éves kapcsolatnak még komolyabb nyomai vannak. Annyi emléka azért hadd maradjon róla...


Amúgy egyszerre 2 volt barátnőm fényképe van a pénztárcában egymás mellett. Nem érzük iránuk semmit, de néha jó, ha előveszem, elgondolkodok, mosolygok és elrakom. A számítógépen még több kép van külömböző volt barátnőkkel. Nem az érzelmek miatt tartottam meg, hanem csak az emlékek miatt. Minek felejteném el, ha jó volt?

2010. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csodálod,hogy nem írt vissza?Ha te valakivel 13évig együtt lettél volna akkor mident kidobtál volna?13 év az nem kevés!Ez a te szegénységi bizonyítványod.Senkinek nem kell egy hisztis féltékeny nő:SNe haragudj de sztem nem jól tetted.Ő dolgozik stb te meg hisztizel egy a pincében félrerakott kis szar miatt...Neki is volt élete előtted,nem várhatod el,hogy megszűnjön neki az ami volt.Veled van nem?Téged szeret nem?Akkor miért kellett ezt..?

19/L

2010. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Naaa..Azért nem kell oszatni az észt ilyen hangnemben. Olvass vissza.Írtam,hogy hirtelen méregből írtam és belátom,hogy túlreagáltam.Rögtön az első válaszoló után. Akkor miért nem lehet normálisan reagálni?
2010. ápr. 9. 21:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Talán mert úgy gondolod, hogy 19 éves fejjel, te annyira érett és komoly gondolkodású vagy, hogy oktathatod a másikat. Igen, a véleményed megvolt, csak nem mindegy, hogy milyen formában adod elő magad...Érdekes ember lehetsz...:S
2010. ápr. 9. 22:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes?19 éves fejjel lehet több mindenn mentem át mint te..Jah hirtelen mérges lettél..meg majd máskor is és így tovább.Nem a legjobb kifogás.Megkéne bízni a párodban nem pedig hisztirohamokkal bombázni.Örülök neki,hogy ez a legnagyobb problémád és így ráérsz:)cserélnék veled....
2010. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De miért kell letámadni? Szereti a párját és aggódik, ennyi. Mellesleg rájött, hogy túlspirázta. Mindenkit érzékenyen érintene ez a dolog...Persze szerintem sincs oka a féltékenységre, mert az ex az ex, most pedig ő van.

Nekem is el vannak téve a volt pasik cuccai, holott nem jelent már semmit egyik sem.

2010. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj már, én esküszöm neked, hogy nincs okod aggodalomra!!!
2010. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Nem arra volt szükségem, hogy "letámadjanak", hanem arra, hogy valaki megerősítsen benne, hogy nagyon túldramatizáltam,amit ismétlen az első válaszoló után beláttam.Azóta írtam neki,hogy ne haragudjon rám gyerekesen viselkedtem,komolyan tervezzük a jövőnket és én ilyeneken sértődök be...Visszaírt, hogy nem haragszik és hogy nem jelent neki semmit, egyszerűen csak kitette,de semmi olyan nem volt benne,hogy "megőrzöm a volt nőm emlékét". Írta, hogy énis kidobhatom,de nem fogom. És akárhogy is,de igazatok volt,13 év nem fog csak úgy kitörlődni,amit nem is várok el. Vannak még cuccok, köztük biztos van olyan is,amit tőle kapott, de az nem érdekel.Ezen is csak azért mérgesedtem be,mert rá volt írva a neve és eszembe jutott.Vannak hibáim, de ez a hirtelen harag a legrosszabb...Neki meg a makacssága, de mégis mindig leküzdöttük és változtattunk.Akkor nem értem,hogy most mért nem gondolkoztam...:( Volt egy Anitás bögréje még az elején , de azt már kidobta. Amit nem kértem tőle. Biztos vagyok benne,hogy az ég világon semmit sem jelent neki érzelmileg,mert már 2-2.5 éve hogy szakítottak... Csak féltékeny voltam arra a lányra mindig, mert mi febr.22.-én jöttünk össsze és január 10.-én még "összegabaloydtak..."Mármint az volt az utolsó,de előtte is összejártak...De megoldottuk.Köszönöm
2010. ápr. 10. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!