Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, Ti tartotok valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Ti tartotok valami emléket az exeitekről?

Figyelt kérdés
mondjuk 1 kép a számítógépen, egy sms, ilyesmire vagyok kiváncsi
2009. nov. 24. 11:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Párom a szülinapra, névnapra kapott ajándékokat tartotta meg, kinn csücsülnek a szekrényen. Én nem tartottam meg az exektől semmit, minden ment egy dobozba, onnan a kukába.


23/L

2009. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
kifejezetten nem, de nem is tartottam sosem nagytakarítást egy kapcsolat végén. (31ff)
2009. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat, jöhet még.

am.. első válaszoló megírnád h Te mit gondolsz erről? mmint h a pasid megtartotta ezeket az ajándékokat, míg Te nem. mert nálunk is kb ez a felállás.. és érdekel egy kívülálló nő véleménye. :)köszi előre is

2009. nov. 24. 11:47
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a meztelen videóit. ;)
2009. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem van kép róla!!!

21f

2009. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

En eddig minden exmrol megtartottam egy arckepet, hogy majd meg tudjam mutatni oket az unokaimnak. Mas ajandekokat altalaban felreteszek, eldugom oket, hogy szukseg eseten tudjam elokapni. Utolso exem pl nem szerette, hogy minden megtartottam, ezert probaltam igazolodni az elvarasaihoz, s mind kidobtam oket. Most mar banom, mert o is dobott engem.

22/F

2009. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

A személyhez nem köthető dolgokat még csak el sem raktam, azokról úgysem jut eszembe az ex, ha meglátom.

A személyesebb dolgok el vannak dugva. Kidobni nem akarom őket, szép emlékek, egyszer-egyszer megnézegetem őket mindenféle különösebb szándék nélkül. (Az emlékek miatt nézegetem, nem az ex miatt)

23/f

2009. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletlenség kidobni egy ajándékot, amit valaha valaki szívből adott. És az is bunkó, aki elvár ilyet.
2009. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hm, az előbb írtam egy választ erre kifagyott a böngészőm :D


Első válaszoló vagyok


Nem tulajdonítok nagy jelentőséget a megtartott csecsebecséknek (néhány porcelánfiguráról van szó), mert a párom sem teszi. Ha a költözéskor nem teszem be ezeket is a dobozba, észre sem vette volna, hogy a szobájában maradtak. :)

Mondjuk egy sms-nek én sem örültem volna, de tudom hogy az exei pont azért exek, mert nem működött velük (amúgy az egyik lány még arra is képes volt, hogy ideköltözzön a szomszédba, hátha vissza tudja szerezni... hát nem jött össze neki) :)

2009. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!