Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, Ti tartotok valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Ti tartotok valami emléket az exeitekről?

Figyelt kérdés
mondjuk 1 kép a számítógépen, egy sms, ilyesmire vagyok kiváncsi
2009. nov. 24. 11:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

az én pasim is megtartotta, ilyen plüssök névnapra meg szülinapra.

sztem nincs ebben semmi rossz. énis megtartottam. azt én kaptam, azcsakegy plüss, és a szakítás után tök jelentőségét veszti az h miféle plüss az. engem semmilyen érzelem nemköt azokhoz a plüssökhoz, eccerűen csak aranyosak. ugyanígy van vbele a barátom is szerintem, nemhinném h érzelmileg kötődne egy nyúlhoz :D

2009. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Szekrény mélyén... azért véglegesen nem törlöm ki a dolgokat, szóval valahol van valami emlék mindenről. De szem előtt nincs egy sem, és nem is nézegetem őket, csak vannak.
2009. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én elégettem az összes cuccot amit az exeimtől kaptam vagy elvettem mint pulcsik stb.. :D

De legutsó exem elvette az 1000 darabos kirakóm utsó darabját.. így eez idegesít most pl. :)

2009. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Én azt az sms-t nem töröltem ki amiben szakított..
2009. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a válaszokat, kedves elsőnek különösem a kifejtést. :)

ha gondoljátok írhattok még. :)

2009. nov. 24. 18:19
 16/27 anonim ***** válasza:
17:55-ös: szerintem elég gerinctelen dolog sms-esben szakítani. az ilyen illik az ember szemébe mondani.
2009. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
SMSben, MSNen, meg egyéb helyeken szakítani akkora nagy tahóság, mint fingani a Nemzeti Múzeumban, egy rostosat!
2009. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Az én barátom az előző barátnőjével 3 évig volt együtt, és tele van emlékekkel, nagy részét a fiókban tartja, de sok van kin a polcon is. Engem nem zavar, ezek apró dolgok mint egy plüss.. Az emlékekkel nincs baj szerintem. Nem nézegeti őket, nem dugja az orrom alá csak vannak. Most már mi is két éve vagyunk együtt, és legalább annyi emléke van tőlem is a szobában.
2009. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
20:41 hidd el néha célra vezető:) én pl másfél hónapot könyörögtem exemnek hogy találkozzunk már.. nem akart. meguntam és mondtam neki msn-en hogy figyelj.. ilyen nincs hogy 1 óra szabadidőd nincs rám 7 hónap után.. pedig nem is lakott messze ~50km (1 óra út tömegközelekedéssel)
2009. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Van bugyim az excsajomtól és néhány videóm és erotikus felvételeim is. Nos ezek soha nem fognak viszont a netre felkerülni. Ez nekem készült és marad is nekem. Egyébként rengeteg tárgyi emlékem van tőle, de a szekrény mélyén bedobálva.
2009. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!