Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy fiut diplomatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy fiut diplomatikusan visszautasitani?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
-Nagyon különleges pasi vagy, vigyázz magadra !
2010. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos jó férje leszel vkinek :)
2010. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell a melléduma...ha nem húzod az agyát nem mondogatod h ilyen értékes meg olyan (amivel újabb esélyeket ébreszthetsz benne) hanem megmondod őszintén, hogy nem jön be neked és nem lehet semmi. így ő is könnyebben túl fog lépni ezen.
2010. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
menjél már a jó k.urva anyádba!mondjuk így!ebből talán meg is érti!:)
2010. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok. szerintem a legtisztább ha a szemébe mondod, bocsi de nem tetszel! nem kell itt hozzátenni, nagyon aranyos vagy meg van barátom, mert akkor még reménykedhet az ember, aki hajlamos rá. ha tisztán érthetően megmondod, hogy nem tetszel nekem akkor azzal le van tudva, azon nincs mit félreérteni. sokkal rosszabb ha egy lány félreérthetően próbálja az ember tudtára adni, hogy esélytelen a dolog, főleg akkor ha nagyon tetszik a fiúnak.

22f

2010. júl. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!