Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Hogy érjem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy érjem el, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves lány vagyok és nemrég meg tetszett egy 15 éves fiú.Nagyon csendes a fiú és csak akkor hajlandó beszélni ha kérdezünk tőle valamit,vagy ha muszáj neki.Hogy érjem,el hogy tetszek neki???Nem tudnátok írni néhány pasizós tanácsot??
2010. júl. 10. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam. kérdezgesd bármiről keresd az érdeklődési köreit.puhatolózzál. és arra a témára összpontosíts amihez ő is hozzátud szolni.
2010. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Találkozzatok és kérdezd meg, hogy tetszik-e neki valaki. Ha nemet válaszol, akkor mond neki, hogy neked tetszik és neki tetszel-e. Érted. :D :) Sok sikert! :)
2010. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12 évesen még nem kellene ilyenekkel foglalkozni szerintem...nekem az első barátom majdnem 16 évesen volt

várjál még pár évet

2010. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon félénk lehet, ha 15 éves létére még egy 12éves kislánytól is fél:S:D
2010. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egyszerűen csak ilyen típus. én is ismerek hozzá hasonlót. 18 éves, szűz és még csak 2 lánnyal smárolt. lehet, hogy meleg?
2010. júl. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sztem legózás közbe beszélgessetek 1 jót! :)
2010. júl. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ez azért durva hogy legózás közbe xDxDXDXD


de igazuk van férkőzz a bizalmába legyél csinos aztán amikor már biztos vagy benne hogy tetzsel neki mondd el neki hogy tetszik enked..ennyi

ha nem mutat érdeklődést utánad akkor hagyd. xD

sok sikert

2010. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!