Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Hogy érjem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy érjem el, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves lány vagyok és nemrég meg tetszett egy 15 éves fiú.Nagyon csendes a fiú és csak akkor hajlandó beszélni ha kérdezünk tőle valamit,vagy ha muszáj neki.Hogy érjem,el hogy tetszek neki???Nem tudnátok írni néhány pasizós tanácsot??
2010. júl. 10. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jaj de aranyos!!:-))
2010. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha nem beszél sokat, akkor nyilván zárkózott, amiből az következik hogy férkőzz a bizalmába, és akkor majd közel enged magához.

Bár ha 15 éves akkor nemhiszem hogy egy 12 éves kislánnyal kezdene, de ez csak rajtad múlik.


off: egy kérés.. ne legyél plázap*csa 20 éves korodra.. köszi :)

2010. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
XD az és valami tanács???
2010. júl. 10. 20:06
 4/17 A kérdező kommentje:
bocs nem szóltam
2010. júl. 10. 20:07
 5/17 anonim ***** válasza:

ismerkedj össze vele msn-en, kérd el a számát, beszélj meg vele egy találkozót kettesben, és ott mondd el neki, miután megismertétek egymást


de ha nem mutat irántad érdeklődést, akkor hagyd

2010. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érdeklődik mert félénk.
2010. júl. 10. 20:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezért írta, h ismerkedj össze, és ha akkor SE mutat érdeklődést, akkor hagyd... :)
2010. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
vegyél szexis ruhákat, tömd ki a melled és szólítsd le.;) ha közömbös marad veled kérdezd meg, hogy lenne-e kedve szexelni. ez mindig beválik!:)
2010. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
fake
2010. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És mégis mivel tömje ki?Zoknival?

Pfff.

12 évesen még nem szexel az ember, nem kéne erre buzdítani!

Szerintem mond meg neki hogyy tetszik neked, de lehet mivel félénk, annak ellenére hogy te is tetszel neki nemet fog mondani...vagy nem !

De kitudja...

:)

2010. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!