Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy ne menjek?

Figyelt kérdés

Van egy lassan két éves kapcsolatom és augusztus elején baráti társasággal nyaralni megyünk, de van egy lány aki nem olyan régen a legjobb barátnőm volt, de én már nem tartom annak, mert nem viselkedett úgy, mint egy barátnő, és nagyon valószínű, hogy többet érez barátságnál a barátom iránt. A baráom pedig őt tartja a legjobb barátjának.


Nem akarok egy hetet vele lenni, mert egyszerűen ki nem állhatom. Az a kérdés, hogy tűrjek, vagy ne menjek? Nagyon szeretem a barátomat és ő s engem, de a csajt nem akarom elviselni egy teljes hétig.


Kicsit bonyolult, remélem tud valaki segíteni.


2010. júl. 10. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

14:26 vagyok

Amúgy mit csinál a csaj?Rámászik v mi?:D akkor megértem..de ha látja h veled van akkor nem fog semmi olyat csinálni sztem, szóval menj el, ha itthon maradnál úgyis cska agyalnál.

Barátomnak is van 1-2 olyan lány barátja, aki ilyen ölelgetős meg stb de az csak természettől függ:) igazából én ismerem őket és tudom h nem akarnak tőle semmit, meg hát azért már nem is csinálják plusz alig dumálnak:D Nem lehet h csak régóta barátok és ez van megszokva?Mióta vagytok együtt?Mi 3 éve és azóta természetesen már semmi nincs, csak régen barátom volt a "cuki fiú":D

2010. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyikőjük sem az ölelgetős fajta, nagy szerencsémre. Hát 4 éve barátok, de a csaj nagyon tapadós. Minden közös iskolai rendezvényt (szerenád, bankett) tönkretett a viselkedése, számomra egyáltalán nem jó emlékek, hála neki, és ezeket nem tudom bepótolni.
2010. júl. 10. 14:41
 13/15 anonim ***** válasza:
mikor a párból 1ik fél menni akar valahova és a másik nem, és ebből 1ik még is megy és a másik marad valami nem oké.MIKOR A PÁROM NEM AKAR MENNI VALAHOVA AHOVA ÉN SZERETNÉK, ESZEM ÁGÁBA SE LENNE MAGÁRA HAGYNI ÉS EL MENNI!!! ez alap!ha a párod képes magadra hagyni 1 buli miatt, ott valami nincs a helyén!
2010. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jó, de ebben hol van h a pasidra nyomulna?:D sztem csak rémeket látsz:) az egy dolog h mindent elront, akkor most a pasidat félted v h ott is azt csinálja?:D azért a 2 nem függ össze:) mert akkor talán tényleg "tapadós lenne" mindig a barátoddal szeretne lenni, ölelgetné, stb :S (nem baráti ölelésre gondolok, mint amit írtam, van különbség)

lehet h egyszeráen csak rémeket látsz, ha nem mennél el tuti azon agyalnál h ugyan mi van, szóval tudod te a választ.

2010. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A két dolog igencsak összefügg. Szerencsére mindketten olyan alkatok hogy nem szeretik ezeket a baráti ölelkezéseket...

A párom azért "hagyna" itthon mert az övéké a nyaraló.

2010. júl. 10. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!