Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy ne menjek?

Figyelt kérdés

Van egy lassan két éves kapcsolatom és augusztus elején baráti társasággal nyaralni megyünk, de van egy lány aki nem olyan régen a legjobb barátnőm volt, de én már nem tartom annak, mert nem viselkedett úgy, mint egy barátnő, és nagyon valószínű, hogy többet érez barátságnál a barátom iránt. A baráom pedig őt tartja a legjobb barátjának.


Nem akarok egy hetet vele lenni, mert egyszerűen ki nem állhatom. Az a kérdés, hogy tűrjek, vagy ne menjek? Nagyon szeretem a barátomat és ő s engem, de a csajt nem akarom elviselni egy teljes hétig.


Kicsit bonyolult, remélem tud valaki segíteni.


2010. júl. 10. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én tuti hogy dobnám a helyesbe mindkettőt legyenek boldogok egymással én is jártam már így
2010. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el!
2010. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha elmész, a dolog sok esélyes. Ha itthon maradsz, ők mennek, már csak két esély marad, de ebből a számodra kedvezőtlenebb a valószínű.
2010. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha elmennék akkor nem érezném jól magam, ha meg nem mennék akkor a csaj vigasztalná a barátomat, de ő nem menne bele mert nem az esete. Volt már a csaj miatt vita, de a csaj mondjuk nem tudja miért haragszom rá, mert nem beszéltem vele majd egy hónapja. Szóval összejönni nem jönnének össze.
2010. júl. 10. 14:23
 5/15 anonim ***** válasza:
ha már ki van fizetve én elmegyek helyettetek legalább ne vesszen kárba és valaki érezze jól magát:>
2010. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem fizetős mert családi a nyaraló. :)
2010. júl. 10. 14:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól, mert vkit nem bírsz még elmehetsz, te leszel a barátoddal és nem ő, ha nem mész el bármi lehet..de lehet csak te túlzod el az egészet
2010. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a csajjal, csak a barátoddal.:D
2010. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, hogy a csajt levegőnek nézem...
2010. júl. 10. 14:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez a szitu... Én se nagyon akartam menni, de nem akarom megbántani a barátomat.. De közöltem, h nem fogok jópofizni..
2010. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!