Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek "randizni"?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe őrült szerelmes vagyok. Hova menjek randizni?:$ Tippek is jöhetnek 1. randim:)
2011. nov. 4. 23:39
 1/9 Ucsiha Madara ***** válasza:
Tesco
2011. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy akkor már inkább spár nem?-.- :D
2011. nov. 4. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy tengerparti séta nagyon romantikus.
2011. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Csendes Óceánt.
2011. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ucsiha Madara ***** válasza:
Igen, úgy is annyi tengerpart van szerintem a kérdezőtől 200m-es körzetben, már gondolkozott is rajta, hogy kezdeni kéne velük valamit.
2011. nov. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tengerpart magyar földön nincs is,a Balaton ittvan.Le lehet szerintem ilyenkor már ruccanni,mert novemberben már az egész balatoni térség halott.Az éttermek is ilyenkor szerintem csökkentenek az áraikon,mert nem hiszem,hogy olyan mennyiségben fogy azon az áron a kaja,amin nyáron,főszezonban.

Szóval alkalmi jelleggel érdemes a Balcsit választani(persze nem első randira,vagy hát arra extrém),de a tenger az drága,gondolj arra,hogy azért ott mostis megy a fagyi,mert van hozzá jóidő,ha nem Észak-Olaszba mész,akkor még a tenger és élvezhető...ezeket mind meg kell fizetni,belekalkulálják az árba....

2011. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De esetleg tudom még ajánlani a Mount Everest hegyi ösvényeit vagy Grand kanyon sziklái és megfelelhetnek egy első randihoz.
2011. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sierra leone, burna, afganisztán, sepsiszentgyögy, kuka
2011. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Solarian ***** válasza:
Hogy hova MENJ? A csajt is szokás ám vinni a randira, sejted-e?
2011. nov. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!